2733
2734
عنوان

احتمال میدم حامله باشم شوهرم میخواد طلاقم بده رابطمون بده

| مشاهده متن کامل بحث + 1200 بازدید | 70 پست
پرت میکنن😒

آره دیگه نمیبینی میگه خانوادش منو نمی‌خوان میگه اگ پول مریم داشت تا الان طلاقم داده بود فک کن بچه هم بیاره فردا بچشون میگیرن طلاقش میدن این خوبه یا الان ی فکری ب حال خود‌ش کته؟ 

❣️یا رب مباد نظر تو بگردد❣️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

لطفا شرکت کنین ببینم نظر شماها چیه بنظرتون با بچه زندگی من خوب میشه یا ن از اینی ک هستمم بدبخت تر م ...

بدتر میشه عزیز بچه این وسط خیلی آسیب می بینه

بعد خونواده ی همسرت تورو نمیخوان ب درک

شوهرت چی؟ اونم دهن بینه خونوادشه؟

اگه شوهرت تورو میخواد ب خوبی و خوشی زندگی کنید

گور بابای بقیه

اگه نه ، کلا زندگیت از بین میره گلم

2731
آره دیگه نمیبینی میگه خانوادش منو نمی‌خوان میگه اگ پول مریم داشت تا الان طلاقم داده بود فک کن بچه هم ...

اره منم میگم ولی کاش رابطمون خوب شه خیلیی گناه داره...شوهرش بوده حالا رابطه برقرار کرده خدا کنه نامزدش بخاطر بچشم ک شده یه تلاشی بزنه

نه حرف عقل بزن باکسی نه لاف جنون که هرکجا خبری هست ادعایی نیست
بدتر میشه عزیز بچه این وسط خیلی آسیب می بینه بعد خونواده ی همسرت تورو نمیخوان ب درک شوهرت چی؟ اونم ...

اخه شوهرم نمیاد میگه نمیگذرم از خانوادم خانوادشم واقعا منو نمیخوان و همه جا گفتن این دختره بد بوده و فلان

اره منم میگم ولی کاش رابطمون خوب شه خیلیی گناه داره...شوهرش بوده حالا رابطه برقرار کرده خدا کنه نامز ...

خودمم فک میکنم بخاطر بچه میشه زندگی کنیم شاید معجزه ی زندگی ما شد یه بچه و همه چی درست شد

استارتررررر عزیزم تو هنوز به خونه مشترکت نرفته هنوز عروسی نگرفته یه بچه ای ک پدرم بالا سرش نیست میخوایییییی چیکاز کنی...منطقی باش یا بزن  رابطه رو درست کن یا قید بچه رو بزن

عزیزم شوهرت باید تلاش کنه اول اینکه واسه خودش کار درآمد حداقل داشته باشه . دوم به خانواده اش بگه در ...

اخه شوهرم میگه تو پشتم نیستی نمیدونم نمیتونم بهت اعتماد کنم

چند ماهه خانوادش پرش کردن همش فک میکنه من ولش میکنم من نمیخوامش و فیلممه

[QUOTE=138217431]خودمم فک میکنم بخاطر بچه میشه زندگی کنیم شاید معجزه ی زندگی ما شد یه بچه و همه چی درست شد[/QUO

اخه تو اول ب شوهرت بگو جزیانو ببین چی میگه

اره منم میگم ولی کاش رابطمون خوب شه خیلیی گناه داره...شوهرش بوده حالا رابطه برقرار کرده خدا کنه نامز ...

مگه ندیدیم همینجا ک اینجور مردا ک چشم ب دهن نشون داشتن زنشو با ی بچه از خونه پرت کرده بیرون ب خاطر مادرش یا خیلی کارای بدتر چرا باید آدمی ک میبینه هنوز زندگی خودش معلوم نیس آیندشون معلوم نیس ی بچه بیگناهم بیاره ب امید آینده بهتر اینکه گناه داره و اینا دوسش داره حرفه فردا ک بره توی زندگی و از شوهرشو خانوادش دوتا حرف بشنوه همین خانوم میاد میگه اگ بچه نداشتم طلاق میگرفتم بعد ازش میپرسی چرا بچه دار شدی میگه یهویی شذ😐یکم فکر کنین شمایی ک خودت توی اون خانواده جایی نداری مطمئن باش با بچه هم چیزی تغییر نمیمنه😒

❣️یا رب مباد نظر تو بگردد❣️
2706