1735
1707
عنوان

بیاین عکس

22497 بازدید | 2711 پست

یه تاپیک خوب بزنین دارم عصبانی میشما دو ساعته هیچی نیس

عکسم ندارم دوس دارین شما بزارین نظر بدیم در مورد شخصیتتون

دوس ندارینم برین ی تاپیک خوب بزنین تا با دمپایی ابری خیس نیفتادم دنبالتون

زود زود زووووووووووووووود

ما دو شاخه ی یک درختیم وای اگر باد از دو سو می وزید...

کافه خوندنی، جایزه نقدی برای مطالعه و پاسخ به سوالات، 

هر ماه یک جایزه ۱ میلیون تومانی، ۲ جایزه پانصد هزارتومانی و ۱۵ جایزه دیگر، برای ورود اینجا کلیک کنید

1718

یارن میشه بهت درخواست بدم تو خصوصی ازت سوال دارم که زیاد هم هستن! درمورد پوست...

گروه نارنجی  🧡  وزن اولیه: 66  🧡  وزن هدف: 52                                                اقایون درخواست دوستی ندن سنگین ترن✌👍
1760

جووووووون😆😆😆😆😂😂😂😂

دُرسته هیچے نیستَموَلــــــے یه سَـــــــــــــربازه تُـــخــــــــسَـــــــم کـــــهبـــــے بـــــے چیه؟آس و شاهِشَم آدَم حساب نَکردَمتو که دیگه جایه خود دارىگل نیستم ولی تا دلت بخواد خار دارم  ↖↯↯سعــــی نکــــــن مـــــــــنو دور بزنی…خیــــــــــــلی ها پیش ✘مـــــــــــن✘دوره دیـــــدن..↯↯⇧⇩↙↯↯گــفتم درجــریان باشــی..!!✘تهدید واسه ما عادیه حمله کن پشمک😏✌

یارن جان من خیلی دوست دارم شمارو ببینم یه تاپیکی عکس گذاشته بودی دیر رسیدم😓

خداوندا مرا به وسیله ی فرزند و عزیزانم مورد آزمایش قرار مده🙏      برای عاقبت بخیری پسرم صلوات میفرستی مهربونم❤  

😂😂😂عکس خومو بزارم 😊😊😊

میزاشتم ها ولی باید بعدش با یه دست گل بیاین سر قبرم 😃😃

اونی که فک میکنی تو باغ نیست خودش صاحب باغه                 دوست عزیز نمیخواد توهین کنی من خودمو بزنم به اون راه تهش بگی وای چه با جنبه ای 😒😒😒😏😏😏
یارن میشه بهت درخواست بدم تو خصوصی ازت سوال دارم که زیاد هم هستن! درمورد پوست...

عزیزم با لپ تاب میام چت خصوصیم باز نمییییشه هر سوالی داری بپرس جوواب بدمم شرمنده بخدا

1759

من ک چن روز پیش گذاشتم .خودت بزار ببینیم 

بهتر است برگردیم به دوران جاهلیت اعراب و دخترانمان را زنده به گور کنیم ، دختران که خدای نکرده حق خندیدن و عاشق شدن را ندارند ... مالک اصلی بدن و روح آنها همان مردانی هستند که به اسم غیرت سر از تنشان جدا می کنند و دیگران آنها را تحسین میکنند ...کاش کسی بود که به مردها حالی میکرد تو چه پدر باشی چه شوهر ، صاحب هیچ کدام از اعضای بدن زن نیستی ، بجای او تصمیم نگیر ، بجای او فکر نکن ، بجای او حرف نزن ، بجای او زندگی نکن و چون زور بازوی بیشتری داری ،، نه عقل بیشتر!!، به او آسیب نزن ... ما همه انسانیم عهد بستیم که انسان باشیم... کاش آدمی را آدمیب بود . (غمگینم برای تمام دختران و زنان مظلوم دنیا 💔)
یارن جان من خیلی دوست دارم شمارو ببینم یه تاپیکی عکس گذاشته بودی دیر رسیدم😓

یه بار ک گذاشتم تگت میکنم عزیزم جدیدا زیاد گذاشتم یکم ترس از شناسایی دارم

عکس کو پس یارن 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  ادب مثل عطر است ما برای خودمان استفاده میکنیم و دیگران هم از ان لذت میبرند پس باادب باشیم  بیهوده ترین روزها روزی هست که در ان نخندیده باشیم پس بخندید و شاد باشید که دنیا دو روزه  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین    اقایون محترم درخواست دوستی ندید   
1651