2737
2734
عنوان

پسرمو از جیش دارم میگیرم 😢

159 بازدید | 18 پست

بچه ها ب کمکتون احتیاج دارم . پسرم بیست و دو ماهشه انروز تصمیم گرعتم از جیش بگیرمش صحبت نمیکنه خیلی کم از شیر 19ماهگی گرفته بودمش.

یه تو راهی دارم گفتم زودتر بگیرمش که بعدا سخت تر برام نشه .

امروز از خواب بیدار شد بردمش دستشویی جیش نکرد صبحونه خورد تو شلوارش جیش کرد سریع بردمش دستشویی پی پی تو توالتش کرد . بعدش سیب رنده شده و کارمالا و سیب زمینی خلال و آب خورد ولی هر بیست دیقه میبرمش دسشویی الان یک ساعته سه بار بردمش جیش نکرد

بیرون جیش نزنه باز یعنی نداره جیش نمیکنه؟

تجربیاتتونو بگید لطفا صلوات میفرستم براتون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2738

عزیزم هرموقع از خواب بیدار شد ببرش بعد یه زره اب را باز کن چون صداش باعث میشه جیش کنه بعدم نباید یهویی از پوشک بگیریش  مثلا اول ببر جیش کنه بعد پوشکش را ببند اینجوری یاد میگیره تو پوشک خراب کاری نکنه یا توشلوارس جیش نکنه

عزیز اکه امادکی نداره  نه خودتو اذیت کن نه اون طفل معصوم رو   حالا ۲ تا بجه با هم پوش ...

اون موقع پسرم میشه نزدیک سه سال و بیشتر مقاومت میکنه ک نی نی رو پوشک کنم اونم پوشک میخواد

بخدا انقد حالم بده اشتباه نوشتم همش شل و ولم انرژی ندارم اصلا.  

خوب شل و ولی مگه مجبوری الان از پوشک بگیریش.

پسرا اصلا این سنی کنترل عضلات مجرای ادرار و مثانه ندارن حالا حالاها طول میکشه یاد بگیره

زود شروع کردی از ما گفتن بود

اون موقع پسرم میشه نزدیک سه سال و بیشتر مقاومت میکنه ک نی نی رو پوشک کنم اونم پوشک میخواد

بعدش اول اماد کن 

براش کتاب بخون

بازی نصب کن 

هست در مورد اموز توالت

فیلماش بکیر نکاه کنه

2706