2752
2739
عنوان

از بس تاپیک انرژی منفی دیدیم حالمون بد شد بیاین یکم شاد بشیم🥰😍

| مشاهده متن کامل بحث + 69942 بازدید | 1685 پست
بریمممم بریمممم نه خدایی جدی میگمااا اگه اومدم چابهار میام خونتون😍😁😂❤

حالا بذار پاشون به خونمون باز بشه 🤣🤣ببینیم با آقا به تفاهم میرسیم 

خوشحال میشم بیا ❤️😍😬ولی خودم تاحالا چابهار و از نزدیک ندیدم 

وقتی به دنیا آمدم مادرم مرا به امام حسین هدیه داد ...این شد عشق من به امام حسین ... پارسال توفیق رفتن به کربلا رو پیدا کردم اونجا یک سیدی می گفت برای حاجت روایی هرچقدر میتونی صلوات به ائمه هدیه کن چون هدیه خیلی دوست دارند خودمم حاجت گرفتم ... روزی رو میبینم که مثل فرشته ها به آسمان ها پرواز میکنم 🙃نماز شب میخونم اگر میخوای دعا کنم و لایق باشم اسمت رو بهم بگو‌
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا بذار پاشون به خونمون باز بشه 🤣🤣ببینیم با آقا به تفاهم میرسیم  خوشحال میشم بیا ❤️😍😬ولی ...

ایشالا باز میشه😂❤

دوستین با هم؟ 

فقط 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آنام هستم،دختری با آرزوهای بزرگ و کوچیک که مطمئنم یه روز بهش میرسم🌱🌻🦋 تیکر مال تولدمههه
2731
برو یوتیوبش ببین😔😂💔

عااا باش در اولین فرصت😢💔

فقط 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آنام هستم،دختری با آرزوهای بزرگ و کوچیک که مطمئنم یه روز بهش میرسم🌱🌻🦋 تیکر مال تولدمههه
بخدا من میترسم من میرم😂😂😂🤦‍♀️ عه ایشونو میشناسم تو تاپیکی بهش گفتم منم دیوونم 😂😂😂🤦‍♀️

😍😍😍😍😍😍😍ممنون گلم بابت تاپیک قشنگت باعث افتخارمه دوستی مثل شمارو داشته باشم

رفیق تواین دنیا 793093541آدم هست همینطوری که عددهارو نادیده گرفتی،حرفاشونم نادیده بگیر...:)🤞🏻😌
2740
دقیقااااا🤣🤣

من برم تا منو دروغ گو نکردی 😂😂😂🤦‍♀️

تازه کم خونم هستم وگرنه خون بهت میدادم😅😅😅💛🧡

در حال دانلود⏳......      دوس داشتی بیا اینجا👇                                                    https://abzarek.ir/service-p/msg/1846292
ایشالا باز میشه😂❤ دوستین با هم؟ 

نه همکار شوهر دوستمه😬🤣

دنبال یک دختر خوب میگردن قرار شده که وسط خرداد بیاین خونمون 

وقتی به دنیا آمدم مادرم مرا به امام حسین هدیه داد ...این شد عشق من به امام حسین ... پارسال توفیق رفتن به کربلا رو پیدا کردم اونجا یک سیدی می گفت برای حاجت روایی هرچقدر میتونی صلوات به ائمه هدیه کن چون هدیه خیلی دوست دارند خودمم حاجت گرفتم ... روزی رو میبینم که مثل فرشته ها به آسمان ها پرواز میکنم 🙃نماز شب میخونم اگر میخوای دعا کنم و لایق باشم اسمت رو بهم بگو‌
😍😍😍😍😍😍😍ممنون گلم بابت تاپیک قشنگت باعث افتخارمه دوستی مثل شمارو داشته باشم

فدات عزیزم 🥰🥰🥰🥰🙏🧡💛

در حال دانلود⏳......      دوس داشتی بیا اینجا👇                                                    https://abzarek.ir/service-p/msg/1846292