2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نزدیک دو تومن فقط باید بگی ال سی دیش شکست یا سوخت عوضش کردم

فقط 17 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️
اخه بیشتره هزینه ش

بستگی به گوشیت داره چی باشه

فقط 17 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️
الان اینجا نیس که حقیقت رو بگو  بزار بدونیم کدوم راه درسته کمکت کنیم

من یه پولی از یه جا گرفتم حالا اقایی ک باهاش آشنا شدم برا ازدواج پیگیر شد ک اون پولو چ کار میکنی 

منم خواستم بگم یه مقدارشو اینطور مصرف کردم یه مقدارشم لباس خریدم

آخه من اون پولو دادم به مامانم

نمیخوام بگم دست مامانمه

من یه پولی از یه جا گرفتم حالا اقایی ک باهاش آشنا شدم برا ازدواج پیگیر شد ک اون پولو چ کار میکنی&nbs ...

در اول به اون اقا ربطی نداره 

بعد هم بگو خرج شد رفت 

چون بعدا امکان داره بفهمه صفحه گوشی عوض نشده 

میتونم مبلغ پول رو بپرسم 

2706