2737
2739
عنوان

iud

298 بازدید | 18 پست

بچه ها من چهارماه آ یو دی  مسی گذاشتم همش کمردرد دارم بعد از س.ک.س هم لکه بینی مدام...نمیدونم چیکار کنم چیز خوبیه واسه جلوگیری ولی همش لکه بینی دارم تکلیف نماز روزه هامو نمیدونم

لطفا اگر تجربه ای دازید بگید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من سه سال داشتم تازه درآوردم فقط بدیش این بود که عفونت مداوم داشتم و همیشه شکمم درد میکرد.پریودیای شدیدی هم داشتم.باشگاه هم که میرفتم خونریزی شدید میکردم.الان سه ماه که درش آوردم خیلی خوب شدم پریودیام کم شده و عفونتم هم خوب شد خداروشکر

من چون خیلی ازبارداری ناخواسته میترسیدم بعد زایمانم گذاشتم.تنها خوبیش این بود که خیالم فقط راحت بود استرس بارداری ندلشتم

خدایا آن ده که آن به 
2728
لکه بینیت استحاضه میشه اگه زیاده برا نماز غسل میخواد ولی iudخونریزیو زیاد میکنه به روش بهتر استفاده ...

ینی اگر در حد لکه های قهوه ای باشه و بیرون نزنه و خونریزی نباشه. فقط وضو کافیه؟؟؟؟

من سه سال داشتم تازه درآوردم فقط بدیش این بود که عفونت مداوم داشتم و همیشه شکمم درد میکرد.پریودیای ش ...

منم دوتا بچه دارم دیگه میخوام خیالم راحت بشه، اونموقها که داشتین تا چن ماه کمر درد و لکه بینی داشتین؟

منم دوتا بچه دارم دیگه میخوام خیالم راحت بشه، اونموقها که داشتین تا چن ماه کمر درد و لکه بینی داشتین ...

من لکه بینی نداشتم فقط پریودی شدید دلشتم

گفتم که عفونت مداوم داشتم اخریاش داشت شدید ترهم میشد که وقتی خواستم درش بیارم گفت خیلی رفته بوده بالا رحمت خطرناک بوده باید درش بیاری دیگه

خدایا آن ده که آن به 
2738

شماهم باعلایمی که گفتین مشخصه بهتون نمیسازه درش بیارید بهتره ممکنه دچار عفونت خیلی شدیدو کم خونی بشید

کاندوم بهترین راه برا جلوگیریه ولی باید حتما درست استفاده بشه

خدایا آن ده که آن به 

خییییلی ضررها داره iud

ارزش ندارد به خاطر بارداری ناخواسته، خودتو به این روز بندازی.

با کاندوم جلوگیری کن. تنها راه بی خطر و مطمئن.

فرزندان امروز، سربازان امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف، ان‌شاءالله    
شماهم باعلایمی که گفتین مشخصه بهتون نمیسازه درش بیارید بهتره ممکنه دچار عفونت خیلی شدیدو کم خونی بشی ...

کاندومو نگو که دلم ازش خونه بچه دومو از بی حوصلگی سر گذاشتنش خدا داد بهمون😪

من پارسال گذاشتم چون نه قرص میخوردم نه شوهرم کاندوم استفاده میکرد اصلا بگو خیرشو دیدی نه!از وقتی که گذاشتم اصلا رابطه نداشتیم ببینم چه جوریه خونریزیام کم شد پریودام دیر به دیر شد تا دوازده روز فقط لک بودم رفتم گفت کیست داری قبلش اصلا نداشتم آیودی گذاشتم کیست درآوردم قرص خوردم که کیسته بره زد هورمونامو بهم زد کلا دو ماه فقط اون آیودی موند ازشم هیچ استفاده ای نکردم ببینم چه جوری کار میکنه انگار چهارصد تومنو انداختم دور رفتم گفتم درش بیار همینکه درآورد گلاب به روتون دور آیودی یه عالم لخته بسته بود چون پریودام کم شده بود به نظرم اون جلوی خونریزیمو میگرفت البته دکتر گفت ربطی نداره ولی همینکه درآورد انقدر خونریزیم زیاد شد به حالت نرمال برگشت پریودمم مرتب شد .کلا به من نساخت

2706