1711
1714

واااا به شوهرت میگی احمق🤔

فقط 4 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزانی که امضامو میخونید میشه واسه دخترم😍 اسم اصیل ایرانی پیشنهاد بدید؟؟                                                   خدایا خودت کمکم کن اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

مامانا در مسابقه نان کید با جایزه های هیجان انگیز شرکت کنین

😑😑😑😑😑😑

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای تو دلیم یک صلوات مهمونم کنین❤💎انشالله خدا دامن همه منتظرارو سبز کنه💚یک خواهش دیگه هم دارم من یک دونه داداش بیشتر نداشتم و خدا تو سن بیست و دو سالگی ازم گرفتش میشه واسه شادی روحش صلوات بفرستین؟؟تو هر امضایی صلوات میبینم میفرستم لایک میکنم ممنون میشم شماهم برام صلوات بفرستین❤
1713

فقط 24 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم
1665
8

بنظرم ضایع شدی قفل کن سریع😂😅

فقط 4 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزانی که امضامو میخونید میشه واسه دخترم😍 اسم اصیل ایرانی پیشنهاد بدید؟؟                                                   خدایا خودت کمکم کن اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

بچه ها مسخره نکنید

این روزا هر کسی روی یه چیزی حساس میشه و کاملا طبیعیه 

استارتر اگه نگرانی یه محلول آب و وایتکس درست کن اسپری کن به هرجا که فکر میکنی آلوده شده

فقط چون بوی خوبی نداره بعدش یکم اسانس بریز تو آب کولر 

مشاور بیمه هستم (اصفهان)

من 😑😑😑😑😑😑😑😑

کرونا😈😈😈😈😂😂😂😂

شوهرت😩😩😩😩😩😩😩😩

دریچه ی کولر😂😂😂😂😂😂😂😂

نی نی سایت😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑

خودت🤒🤒🤒🤒🤒🤒🤒🤕🤕🤕🤕🤕🤕😷😷😷😷😷

1651