2733
2739
عنوان

بعد از ۴سال انتظار 🤩

| مشاهده متن کامل بحث + 12039 بازدید | 266 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم توکل کن فقط بخدا و حتما زن و شوهر اینو بخورید  ی مدت ب بچه فکر نکن

باشه عزیزم.. ممنونم.. از ته دل برام دعا کن لطفا .مرسی

خداجون ! میشه یه فرزند سالم هدیه بدی بهم؟ خیلی تنهام خدا
باشه عزیزم.. ممنونم.. از ته دل برام دعا کن لطفا .مرسی

حتما سر نماز دعات میکنم

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
2728
عزیزدلمممممممممم مبارککککککک باشهههههه ووششششش خیلی خوشحال شدم تو بهترین مامان دنیا میشی برا زهرا جو ...

مرسی عزیز دلم

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
2740
عزیزم توکل کن فقط بخدا و حتما زن و شوهر اینو بخورید  ی مدت ب بچه فکر نکن چون خود استرس سمه ولی ...

عزیزم بخدا حسود نیستن هزاران بار خدارو شکر بخاطر هدیه ای بهت داده ولی یه لحطه باتمام وجود دلم خاست کاش جای تو بودم آخه خیلی حرف امسال از شوهرم شنیدم خیلی دلم شکست اما باز تمام وجود میگم خداروشکر مشکل از اون نیست چون درد سنگینی اون اصلا نمیتونست تحمل کنه

همسرت فهمید بارداری چکار کرد؟؟ میدونم گفتی اما حوصله ندارم ۱۲ صفحه بخونم برا منم بگو

فقط گریه اولش ک از خونه زد بیرون چون باور کردنی نبود تو شوک بود تا ۳ روز بخدا گریه میکرد نماز شکر میخوند 

اخه دکترا و ۲ تا بیمارستان ناباروری صارم و ابن سینا گفته بودن ناباروری مطلق و بچه دار نمیشید الکی وقت و هزینه هدر میدید