2733
2739
عنوان

بعد از ۴سال انتظار 🤩

| مشاهده متن کامل بحث + 12039 بازدید | 266 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مبارک باشه عزیزم😍واسه منم دعا کن نزدیک پنج ساله منتظرم🙏

مرسی عزیز دلم

ان شاءالله بزودی زود دامن تو هم سبز میشه دوستم😍😍

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
مرسی عزیز دلم ان شاءالله بزودی زود دامن تو هم سبز میشه دوستم😍😍

مرسی من واسه بچه دومم منتظرم .ان شاالله نی نی شمام سالم و سلامت به دنیا بیاد.التماس دعا.🙏🌷

یا امام رضا منتظر نگاه مهربونت هستم ،دستمو بگیر  
2728
مرسی من واسه بچه دومم منتظرم .ان شاالله نی نی شمام سالم و سلامت به دنیا بیاد.التماس دعا.🙏🌷

مرسی عزیز دلم🤩

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
واسه منم دعا کن ۴سال نزدیک ۵سال میشه😔😔😔🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚دعا کن دامن ما ...

چقدر نفست گرم بود که دعات منم گرفت😭😭❤️❤️❤️❤️❤️❤️

اولا سلام 😁😊❤️ دوما اینکه خانم‌های باردار که خدا لطف کرده بهشون بچه داده واسه ما هم که منتظر بچه هستیم دعا کنن که خدا لطفشونو شامل حال ما هم بکنن سوما سپاس و تشکر😁❤️چهارما ۸سال انتظار کم نیستا☹️😁ولی حتما حکمتی هست 😊پنجما اینکه ۸سال بی بی چک زدم دیگه شده عضو خونوادم خانم بی بی چک😁❤️ ای وی اف کردم نشد که نشد 😯ششم اینکه سال دیگه مطمعنم نی نی مو بغل میکنم عکسشو میزارم همه بگن کو کو😁👍👍👍عاشقتونم❤️❤️❤️شکر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻الان شکر خدا😍😍😍😍😍😍😍😍 دوماه که بچه هام بغلم ۲قلو 😍😍😍😍😍😍گر صبر کنی زغوره حلوا سازی 😍😍😍
سلام گلم  اسپرم سالم اصلا نداشت حرکت اسپرمش صفر بود  دکترا میگفتن نازایی مطلق

عزیزم...

خیلی خیلی خوشحال شدم تاپیکت رو‌خوندم

دستت رو‌بزار رو‌شکمت خودتو و نی نی ات برای امثال منم دعا کن که این روزها رو تجربه کنیم

خیلی برات خوشحالم

الهی بسلامتی بیاد بغلت

تو ندانی که خود آن نقطه عشقی،تو خود اسرار نهانی،تو خود باغ بهشتی،تو بخود آمده از فلسفه چون و چرایی....
2738
عزیزم... خیلی خیلی خوشحال شدم تاپیکت رو‌خوندم دستت رو‌بزار رو‌شکمت خودتو و نی نی ات برای امثال منم ...

مرسی عزیز دلم 

بخدا همیشه برای منتظرا دعا میکنم

ان شاءالله تمام منتظرا این لحظات شیرین رو تجربه کنن

مرسی عزیز دلم  بخدا همیشه برای منتظرا دعا میکنم ان شاءالله تمام منتظرا این لحظات شیرین رو تجر ...

اسی الان اتفاقی تو ی تاپیک  دیدمت 

اتفاقی 😁امضاتو خوندم و 

اتفاقی اومدم دوتا تاپیک ک خبر باداریتو گذاشتی 😍😍

جفتشو خوندم خععلیییییییییییی برات ذوق کردم و نمیدونم چرا ی کمم گریه کردم از ذوقم واست😁😍😍😍

انشالله سلامت باشی هم خودت هم نی نی تو دلیت 

خدا حفظش کنه عزیزممممممممم❤❤❤

۱۴ صلوات واسه سلامتی هردوتون فرستادم 

بیزحمت واسه منم دعا کن پلی کیستیکم دعا کن منم نی نی دار شم😘😘

There is GOD💚💚💚   ..                                               

اشک تو چشام جمع شد .. چون دقیقا منم همینجورم.. ۴ ساله همه راهی رفتم .. شوهرم زیاد اسپرمش ضعیف نیست .. خودم تنبلی تخمدان دارم.. دارم گریه میکنم الان.. بنظرت این چیزی که درست کردی خوردی خوبه امتحان کنم؟ همه چیو امتحان کردم آخه

خداجون ! میشه یه فرزند سالم هدیه بدی بهم؟ خیلی تنهام خدا

خدارو هزاران مرتبه شکر. 🤩😘😍

فقط نامه نی نی به باباش👌😂 بزرلگ بشم

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
اشک تو چشام جمع شد .. چون دقیقا منم همینجورم.. ۴ ساله همه راهی رفتم .. شوهرم زیاد اسپرمش ضعیف نیست . ...

عزیزم توکل کن فقط بخدا و حتما زن و شوهر اینو بخورید 

ی مدت ب بچه فکر نکن چون خود استرس سمه ولی اقدام داشته باش ک ان شاءالله میشه