2737
2739
عنوان

بعد از ۴سال انتظار 🤩

12034 بازدید | 266 پست

بازم منم ببخشید اول از همه تشکر کنم از تک تکتون ک بهم تبریک گفتین از خوشحالی و وقت کم نتونستم جواب تک تکتونو بدم 

آخه باورم نمیشه دارم مامان زهرا میشم 🤩آخه ۴ سال راه دوا و درمان بودیم خیلی دکترها دلمم شکستن این وسط ک چرا وقتتو تلف میکنی چرا پولتو هدر میدی شوهرت نازایی مطلقه😔😔۴ سال درد کشیدم زجه زدم التماس کردم ۴ ساله چله بر میدارم الانم تو اوج نا امیدی خدا ی کنجدت گذاشته تو دلم اونم طبیعی قربونت برم خدا ب حق همین روزهای عزیز از خدا میخوام قسمت تک تک منتظرا بشه 

نمیدونم برقصم بخندم گریه کنم بلاتکلیفم😂😂

صبح ک بی بی زدم همسرم تازه از سرکار اومده بود گفت چیشد گفتم منفی طفلی با بغض خوابید 😶😔 آخه نمیخواستم بعد این همه منتظر ساده بگم ۴ ماهه هم هست کمرم و عمل کردم زیاد نتونستم تدارک ببینم 

حالا شب چ آهنگ عاشقانه ای بذارم ؟؟ لباس چی بپوشم؟؟؟ 

شب اینا رو بچینم خوبه و ب همراه شمع الان الکی چیدم ک شما ببینید چی کم دارم البته کفش و نوشته ۴ سال پیش آماده کرده بودم الان رفتم از ته کمد دیواری آوردم و بی بی چک و میخوام بذارم 

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 

ای جااااااان😍

بغلش بگیری انشالله❤️💖

نگران نباش، نفرینت نمیکنم. همین که دیگر جایت درمیان دعاهایم خالیست، برایت کافیست وای از این عمر که با میگذرد، میگذرد😔.                     میفهمی احساس یعنی چی؟ اصلا میفهمی حال بد یعنی چی؟ نمیخوای حرف بزنی؟؟ باشه_____   بارون دیوونگی داره،عاشق که بی عشقش طاقت نمیاره😔   همچو اشکی که در لحظه ی غم می‌ریزد،قلب من را نگاه تو بهم میریزد 😔.      عشق منو میندازه یاد چشات،عشق یعنی هر تپش قلبت، عشششق چه بلاها که نمیاره سرت😔                

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ای جااااااان😍 بغلش بگیری انشالله❤️💖

قربونت عزیزم

من اومدم هورااااااا

😂😂

2738
ای جاااان حالتوووو خریدارممممم مبالکه

مرسی دوستم

واسه منم دعا کن ۴سال نزدیک ۵سال میشه😔😔😔🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚دعا کن دامن ما هم سبز بشه خیلی دعا کن باشه خیلی زیاد💚💚🙏🏻🙏🏻🙏🏻

اولا سلام 😁😊❤️ دوما اینکه خانم‌های باردار که خدا لطف کرده بهشون بچه داده واسه ما هم که منتظر بچه هستیم دعا کنن که خدا لطفشونو شامل حال ما هم بکنن سوما سپاس و تشکر😁❤️چهارما ۸سال انتظار کم نیستا☹️😁ولی حتما حکمتی هست 😊پنجما اینکه ۸سال بی بی چک زدم دیگه شده عضو خونوادم خانم بی بی چک😁❤️ ای وی اف کردم نشد که نشد 😯ششم اینکه سال دیگه مطمعنم نی نی مو بغل میکنم عکسشو میزارم همه بگن کو کو😁👍👍👍عاشقتونم❤️❤️❤️شکر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻الان شکر خدا😍😍😍😍😍😍😍😍 دوماه که بچه هام بغلم ۲قلو 😍😍😍😍😍😍گر صبر کنی زغوره حلوا سازی 😍😍😍

باااااورم نمیشه،همون شب که صدات زدم دلم برات روشن بود به جون بچه هام قسم😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

امیدوارم مشکلات همه ی عزیزانم تا ۹/۹/۹۹ برطرف بشه.😞بهترین ها رو واسه تون ارزو دارم💔
2706