2733
2734
عنوان

باردارم میخوام از همسرم جدا شم

| مشاهده متن کامل بحث + 2392 بازدید | 53 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
برو مشاوره بخاطر بچه  بچه تا ۷سال مال مادره  

شوهرم فکر میکنه عقل کل و منم احمق ترین زن دنیا

که لوس و بچه اس

هرچی میگه باید بگم چشم

دیگه خسته شدم نمیکشم

دو سه ماهه فقط جنگ و دعوا داریم 

اونم خسته شده چند روزه جز کلمات ضروری هیچ حرف دیگه ای باهم نمیزنیم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 
بشینین سرجاتون تورو خدا تا تقی به توقی میخوره هی طلاق طلاق به فکر بچه باش دنباله راه باش درستش کنی چ ...

شوهرم فکر میکنه عقل کل و منم احمق ترین زن دنیا

که لوس و بچه اس

هرچی میگه باید بگم چشم

دیگه خسته شدم نمیکشم

دو سه ماهه فقط جنگ و دعوا داریم 

اونم خسته شده چند روزه جز کلمات ضروری هیچ حرف دیگه ای باهم نمیزنیم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 
تو بارداری هورمونای ادم بهم میریزه و مشکلاتو چندبرابر میبینه بااین فکرااوقات خودت و بچتو تلخ نکن.رو ...

اره راست میگی...تو خواب دستم خورد به شوهرم ترسید یهو...بهم گفت عه ترسیدم نچسب بهم😐

تا صبح گریه کردم😞😞الان یادش میفتم میگم چرا گریه کردم یعنی😓

میشه.مدت عده هم میشه  وقتی بچه دنیا بیاد.

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 
شوهرم فکر میکنه عقل کل و منم احمق ترین زن دنیا که لوس و بچه اس هرچی میگه باید بگم چشم دیگه خسته ش ...

میخوای یه دوسه هفته پیش مادرت بمون یکمم اعصابتون اروم تر شه بازم مشاوره خیلی میتونه بهتون کمک کنه فعلن کوتاه بیا جنگ نکن تا زایمان کنی  

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
شوهرم فکر میکنه عقل کل و منم احمق ترین زن دنیا که لوس و بچه اس هرچی میگه باید بگم چشم دیگه خسته ش ...

ببخشید دلایلت اصلا محکمه پسند نیست 

ببین رک میگمت اگه زندگیتو دوس داری یه چشم بگو ولی کار خودتو بکن با سیاست بفهمون بهش شوهرتو نگه دار دختر چته اینقد عصبانی پردپ شوهراشون کشیده میزنن بازم میگن زندگیمو ول نمیکنم قدرشو بدون آرامش صبوری 

اره راست میگی...تو خواب دستم خورد به شوهرم ترسید یهو...بهم گفت عه ترسیدم نچسب بهم😐 تا صبح گریه کرد ...

😄😄

بازخوبه میدونی بخاطر فلان حرف بوده

من باردار بودم با تیتراژ سریال ها هم میزدم زیرگریه😶

در این فکرم من و دانم که هرگز    مرا یارای رفتن زین قفس نیست    اگر هم مرد زندانبان بخواهد       دگر از بهر پروازم نفس نیست    
الان یادت افتاد؟؟؟؟؟؟ یکم زوده 

خدا سر کسی نیاره...

آدم صبرش لبریز شه دیگه چیزی براش مهم نیست

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

منم این روزارو گذروندم،فقط به فکر خودت باش و بچه،فقط به خودت برس،با خانوادت و دوستات وقت بگذرون،بی محلی کن بیافته دنبالت

2706