2737
2739
عنوان

نداشتن حالت تهوع

| مشاهده متن کامل بحث + 178 بازدید | 35 پست
مگه همه ویار ندارن من خودم باردار بودم اصلا عین خیالم نبود که حامله ام فقط احساس میکردم یچیزی تو شکم ...

خیالم راحت شد

میشه برای ب سلامت ب دنیا اومدن نی نیم ی صلوات بفرستید❤نی نیم نموند برام😭دلم نمیاد تیکرشو بردارم😭پسرم تو۱۶هفتگی تنهام گذاشت😭برا حال دلم صلوات میفرستی؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره. اولین سونو واژینال هست منم تو هفته ی هفت هشت بودم ک واژینال بود بردوستاممم اولواژینال بودیا&nbs ...

بعداشت نزدیکتراز مطب دکتره ب خونمون میگن بهداشت هم پرونده باز کنی مشکلی نداره درست میگن؟

میشه برای ب سلامت ب دنیا اومدن نی نیم ی صلوات بفرستید❤نی نیم نموند برام😭دلم نمیاد تیکرشو بردارم😭پسرم تو۱۶هفتگی تنهام گذاشت😭برا حال دلم صلوات میفرستی؟
بعداشت نزدیکتراز مطب دکتره ب خونمون میگن بهداشت هم پرونده باز کنی مشکلی نداره درست میگن؟

الان ک بهداشت خیلی زوده بنظرم نرو من ک خودم یک ماه مونده ب زتایمان میرم بهداشت. اخه مرکز بهداشت و قبول ندارم... ب نظرم سطح علم و ایناشون خیلی پایینه  فقط بچه دنیا بیاد بدرد واکسن زدن میخورن ..البته اینم بگم من تو شهرمون اشتباه از این مراکز دیدم. شهر شمارونمیدونم اول تحقیق کن بعدا برو 

2731
الان ک بهداشت خیلی زوده بنظرم نرو من ک خودم یک ماه مونده ب زتایمان میرم بهداشت. اخه مرکز بهداشت و قب ...

مرسی عزیزم