2703
2553
عنوان

نداشتن حالت تهوع

178 بازدید | 35 پست

تقریبا دارم میرم تو هفت هفته ولی حالت تهوع ندارم چرا؟؟

میشه برای ب سلامت ب دنیا اومدن نی نیم ی صلوات بفرستید❤نی نیم نموند برام😭دلم نمیاد تیکرشو بردارم😭پسرم تو۱۶هفتگی تنهام گذاشت😭برا حال دلم صلوات میفرستی؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نگران نباش میاد سراغتتتتت

من از هشت هفته شروع شد 

هنوزم هررروز صبح تا پس نیارم روزم شروع نمیشه😅😅😅

گاهی یک کلمه حرف چنان امیدی در یه نفر ایجاد میکنه قابل وصف نیست 😍😍گاهی هم یک کلمه چنان یک نفر و ناامید میکنه و زندگیش و زیر رو میکنه که خدا میدونه 😔😔سعی کن همیشه حرفات بوی خوبی بده و حال بقیه رو خوب کنه 😍😍
2720
2714

ما چهار تا خواهریم هیچ کدوممون تا موقع زایمان یک بارم حالت تهوع نداشتیم همه مثل هم نیستن گلکم

فقط 4 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نفسم ب نفست بنده اهورای مامان❤خدایا شکرت خانوادمون داره ۴تایی میشه🙏

سلام عزیزم خالت تهوع صبحگاهی اونم معده خالی باشه ب صورت خفیف هست. ی دلیل اینکه دیگه ک حالت تهوع نداری شاید بخاطر  دارویی باشه ک دکتر تجویز کرد. حالت تهوع داشتن یا نداشتن هیچ اشکالی نداره ایشالله صحیح و سالم نی نی ات دنیا بیاد

خوش به حالتتتتتت🤗🤗

اخه شنیدم بعضیا قلب نداشتن بچشون ک حالت تهوع نداشتن

میشه برای ب سلامت ب دنیا اومدن نی نیم ی صلوات بفرستید❤نی نیم نموند برام😭دلم نمیاد تیکرشو بردارم😭پسرم تو۱۶هفتگی تنهام گذاشت😭برا حال دلم صلوات میفرستی؟
سلام عزیزم خالت تهوع صبحگاهی اونم معده خالی باشه ب صورت خفیف هست. ی دلیل اینکه دیگه ک حالت تهوع ندار ...

خانومی بخاطر قلب نیس؟شنیدم‌بعضیا قلب نداشتن ک تهوع نگرفتن

ما چهار تا خواهریم هیچ کدوممون تا موقع زایمان یک بارم حالت تهوع نداشتیم همه مثل هم نیستن گلکم

مرسی از دلگرمیت ❤

2706