2733
2739
عنوان

نداشتن حالت تهوع

| مشاهده متن کامل بحث + 178 بازدید | 35 پست
اخه شنیدم بعضیا قلب نداشتن بچشون ک حالت تهوع نداشتن

وا چه حرفا والا من حالت تهوع نداشتم بچم خیلیم سالمه زیادم ب حرف همه توجه نکن

نفسم ب نفستون بنده اهوراوملورین مامان❤خدایا شکرت خانوادمون ۴تایی شد🙏
وا چه حرفا والا من حالت تهوع نداشتم بچم خیلیم سالمه زیادم ب حرف همه توجه نکن

مرسی دلم اروم شد یکم

میشه برای ب سلامت ب دنیا اومدن نی نیم ی صلوات بفرستید❤نی نیم نموند برام😭دلم نمیاد تیکرشو بردارم😭پسرم تو۱۶هفتگی تنهام گذاشت😭برا حال دلم صلوات میفرستی؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا کنه نداشته باشی ،  من جاریام میگن اصلا تهوع چیه؟

فک کردم خطرناکه اخه

میشه برای ب سلامت ب دنیا اومدن نی نیم ی صلوات بفرستید❤نی نیم نموند برام😭دلم نمیاد تیکرشو بردارم😭پسرم تو۱۶هفتگی تنهام گذاشت😭برا حال دلم صلوات میفرستی؟
بعضیا حالت تهووع نمیگیرن. دوست منم اینجوری بود. دعاکن نگیری خیلی سخته من که هرروز چند بار گلاب به رو ...

من فک کردم مشکلیه ک تهوع ندارم

2731
نگران نباش میاد سراغتتتتت من از هشت هفته شروع شد  هنوزم هررروز صبح تا پس نیارم روزم شروع نمیش ...

عزیزم😆❤

مرسی دلم اروم شد یکم

ببین خیلی از خانوما هم بخاطر کمبود ویتامین ب ۶ حالت تهوع دارن بیعضیاشونم فشارشون میوفته، حالت تهوع تو بارداری واس هرکسی فرق داره مامان خوشگله ایشالا نی نی تو سالم بغل بگیری 

نفسم ب نفستون بنده اهوراوملورین مامان❤خدایا شکرت خانوادمون ۴تایی شد🙏
ببین خیلی از خانوما هم بخاطر کمبود ویتامین ب ۶ حالت تهوع دارن بیعضیاشونم فشارشون میوفته، حالت تهوع ت ...

مرسی خانومی 

2740
خانومی بخاطر قلب نیس؟شنیدم‌بعضیا قلب نداشتن ک تهوع نگرفتن

وای عزیزم اینهمه ب خودت استرس نده.. ن عزیزم ...بخاطر اون نیست. الان ک گفتی قلب بزار بهت بگم موز زیاد بخور ی ماده ایی توشه برا قلب جنین و تشکیل قلب عالیه.... هروز هم باید غذاهایی کذکلسیم داره رو بخوره ک هزارتا دریافت کنی تو سه و نیم لیوان شیر مقدار کلسیم و دریافت میکنی... اسیدفولیک روزی یکی میخوری؟  

انشاله که نی نیت سالم بیاد بغلت

مرسی خانومی همچنین

وای عزیزم اینهمه ب خودت استرس نده.. ن عزیزم ...بخاطر اون نیست. الان ک گفتی قلب بزار بهت بگم موز زیاد ...

خیلی استرس دارم 😞اره اسیدفولیک و ویتامین دی گفتن بخور بعد هنوز هیچ ازمایش و سنویی من ندادم دکترم برای دهم سنو نوشته من ۱۵فرورین پریودشدم تا۷روز تا دهم خرداد میشم چند هفته؟

خیلی استرس دارم 😞اره اسیدفولیک و ویتامین دی گفتن بخور بعد هنوز هیچ ازمایش و سنویی من ندادم دکترم بر ...

من الان تو نی نی سایت برات زدم شدی شش هفته تا ب امروز.. همون حدسی ک زدم درسته برات تو هشت هفته سونو واژینال نوشته از هفت هفته تا ده هفته برا قلب و ساک حاملگی میرن سونو ایشالله همه چی ات عالیه... سعی کن بعد سونو رفتی دکتر ازش بخوای برات شیاف پروژسترون بنویسه تو سه ماه اول خیلی حوبه از خطر های احتمالی حلو گیری میکنه گلم ....بازم میگه ایشالله همه مامانا تو دلیشون صحیح و سالم دنیا بیاد تو دلی تو و منم صحیح و سالم بیاد تو اغوشمون.... اگه از الان بخوای استرس داشته باشی دیگه تااخر بارداری دیونه میشی عزیزم. اینو میدونم ک میگما.... خیلی چیزها من و تو در پیش داریم .ارامشتو حفظ کن دستتو بزار رو شکمت و برای تو دلی نازت ایه الکرسی بخون معجزه میکنه. همچنین دعای نادعلی. حدیث کسا و دعای توسل گلم 

من الان تو نی نی سایت برات زدم شدی شش هفته تا ب امروز.. همون حدسی ک زدم درسته برات تو هشت هفته سونو ...

نوشته سنو جهت تعیین سن جنین و وضعیت بارداری میشه واژینال ؟؟

2706