2733
2734
ن دیگ .اخلاقش خیلی بد بود خودشوهرم سرهیچ وپوچ دعواراه می انداخت بعد خودشم قهرمیکرد منم دوساعت منت کش ...

چه طور میتونی وقتی تقصیر تو نیست منت کشی کنی؟

دوای درد مرا هیچ کس نمی‌داند! فقط بگو به طبیبان دعا کنند مرا
چه کار کردی ؟ به نام یاد بده

پرووش کرده بودم اون گند میزد من سر عشقش میرفتم سمتش

کم کم این عادتم ول کردم مغرور شدم ،اون سادگی و مهربونی ول کردم ،اون اولا انقد میترسیدم مثلا رد تماس بزنم ولم کنه 

کم کم جرئت پیدا کردم رد تماس زدم ‌،پیام سین کردم جواب ندادم خلاصه ک حالیش کردم اگ ب غرور منم بلدم😸

دیگ تموم کرد اون کاراشو در حالی ک الان بهم میگ دیگ از کذشته حرف نزن خیلی اذیتت کردم از خودم بدم میاد

میشه دعا کنید به آریام برسم💓 خیلی همو دوس داریم دعا کنید وضع مالیشونم خوب شه کلی گرفتارن💗اینجا سایت تبادل نظر نه تحمیل نظر! وقتی با نظرم مخالفی جنگ راه ننداز  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چه طور میتونی وقتی تقصیر تو نیست منت کشی کنی؟

منت میکشیدم چون عاشقشم .

ولی الان خودشم فهمیده

میشه برای خوب شدن حال دلم وحل شدن مشکلاتم یه صلوات بفرستین🌹🌺💮🌸❤❤❤💛
آره شوهرمم قبلا اینتور بود ولی الان درس شده رفتارش 

با تغییر من بیشترم عاشقم شده

میشه دعا کنید به آریام برسم💓 خیلی همو دوس داریم دعا کنید وضع مالیشونم خوب شه کلی گرفتارن💗اینجا سایت تبادل نظر نه تحمیل نظر! وقتی با نظرم مخالفی جنگ راه ننداز  
2731
پرووش کرده بودم اون گند میزد من سر عشقش میرفتم سمتش کم کم این عادتم ول کردم مغرور شدم ،اون سادگی و ...

منم موافقم، بی محلی جواب میده اکثرا🥴

چه کار کردی ؟ به نام یاد بده

دیگ مثل قبل ساده نبودم مغرور شدم بهش بی محلی کردم سراغش نرفتم . دیگ مثل قبل بهش نشون دادم عاشقش نیستم . بعدش خودش اومد سمتم وبهم قول داد وازمنم قول گرف دیگ تنهاش نزارم ودوسش داشته باشم

منم موافقم، بی محلی جواب میده اکثرا🥴

ببین رمز موفقیت اینه خارج از دعوا تعریفشون بدی

تو قهر و دعوا یجوری رفتار کنی ک بود و نبودشون فرقی نداره

دیگ مثل قبل ساده نبودم مغرور شدم بهش بی محلی کردم سراغش نرفتم . دیگ مثل قبل بهش نشون دادم عاشقش نیست ...

البته یه چیزیه هستا، شوهرت دوست داشته وگرنه عمرا سعی میکرد تغییر کنه 

2738
با تغییر من بیشترم عاشقم شده

واسه منم حتا بیشتر برام تلاش میکنه وحتا بیشتر نازمو میکشع حتا حق بامن نباشه و هوامو داره

واسه منم حتا بیشتر برام تلاش میکنه وحتا بیشتر نازمو میکشع حتا حق بامن نباشه و هوامو داره

😹مرد جماعت باس کوبوند

گفتم دیگه عشق معجزه میکنه

پرووش کرده بودم اون گند میزد من سر عشقش میرفتم سمتش کم کم این عادتم ول کردم مغرور شدم ،اون سادگی و ...

دقیقا شوهرمنم میگ من خیلی اذیتت کردم وآدم بدیم

هی ازم میپرسه واقعا من خیلی اذیتت کردم وساکت میشه

بعدش میگیم بیخیال گذشته دیگ

دقیقا شوهرمنم میگ من خیلی اذیتت کردم وآدم بدیم هی ازم میپرسه واقعا من خیلی اذیتت کردم وساکت میشه ب ...

عشق من ب  شدت مغرور بود

آخی چه جالب ، وسط دعوا گرفتی خوابیدی؟

آره عشقم زياد داشت نق ميزد من گفتم توحرف بزن من ميخوابم واقعا خوابم برد

از الان دلم واسه پسرم میسوزه 😥پس فردا میخوام برم مدرسه دنبالش، همکلاسیاش میگن:اوووووف! چه مامان جیگری😌🤤بچه ام اعصابش خورد میشه خو😒

همیشه من باعث ناراحتیا و قهر کردنام 🙃

ولی اون بین حرفم میزنیم باهم پیامم میدیم البته تو عقدیم هنوز

ولیی هرموقه همو میبینیم باهاش حرف نمیزنم چون صبر میکنم خودش بیاد جلو و دیگه از اونا .....😁😁

بعدشم باهم خوب میشیم

2706