2737
2734
قانون خیلی خوبیه، البته اگه هر دو طرف اشتباهاتشونو قبول کنن

قبول میکنیم

میشه دعا کنید به آریام برسم💓 خیلی همو دوس داریم دعا کنید وضع مالیشونم خوب شه کلی گرفتارن💗اینجا سایت تبادل نظر نه تحمیل نظر! وقتی با نظرم مخالفی جنگ راه ننداز  

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

تو یه خونه بودین و قهر بودین؟

عقدم و خونه خودم نییستم.ازهم دور بودیم ویه کلمه حرفم باهم نزدیم تواین مدت 

اولین بار بودک من نرفتم واسه آشتی واینقد طول کشید

یعنی مردم وزنده شدم😔

میشه برای خوب شدن حال دلم وحل شدن مشکلاتم یه صلوات بفرستین🌹🌺💮🌸❤❤❤💛
2731
هرکی مقصره این قانون من اول رابطه مون گذاشتم

خوبه من کارم بجایی رسیده بود ک حتی تقصیرکارم شوهرم بود بازم من باید میرفتم جلو وهمه چیزو درست میکردم

عقدم و خونه خودم نییستم.ازهم دور بودیم ویه کلمه حرفم باهم نزدیم تواین مدت  اولین بار بودک من ن ...

خب پس سعی کن قهر نکنی اگه طاقتشو نداری

دوای درد مرا هیچ کس نمی‌داند! فقط بگو به طبیبان دعا کنند مرا
خوبه من کارم بجایی رسیده بود ک حتی تقصیرکارم شوهرم بود بازم من باید میرفتم جلو وهمه چیزو درست میکردم

اولا اینجوری بود خودم ادمش کردم😹

میشه دعا کنید به آریام برسم💓 خیلی همو دوس داریم دعا کنید وضع مالیشونم خوب شه کلی گرفتارن💗اینجا سایت تبادل نظر نه تحمیل نظر! وقتی با نظرم مخالفی جنگ راه ننداز  
2738
هیچی چون کلا از قهر بویی نبرده منم قهر کنم چیزی عوض نمیشه ولی شاید مثلا چند دقیقه بی محلی کردم😃

انشالا که همیشه خوب و خوش باشین

پررو نمیشه اونجوری؟

خب پس سعی کن قهر نکنی اگه طاقتشو نداری

ن دیگ .اخلاقش خیلی بد بود خودشوهرم سرهیچ وپوچ دعواراه می انداخت بعد خودشم قهرمیکرد منم دوساعت منت کشی😑

اولا اینجوری بود خودم ادمش کردم😹

آره شوهرمم قبلا اینتور بود ولی الان درس شده رفتارش 

پررو نمیشه اونجوری؟

پرو شده بود دیگ براهمونم ازدلتنگی مردم اما ۴۰ روز سراغشو نگرفتم .بعد اونروز بازم یکم دعوا داشتیم .

ولی بازم درس شد اخلاقش یعنی الان هرچیم بشه درک میکنه وهمشم نازمو میکشه

2706