2733
2734

فرقی داره چ ساعتی دما بدن رو بگیریم؟

دکترم گفت نه. فقط ی ساعت مشخص باشه. من هر روز ساعت 4 میگرفتم

تاریخ ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ من معجزه خدا رو با تماااام وجودم درک کردم....امام رضاجااانم یک عمر مدیونتم😭خیلی منو شرمنده کردی اقا جااانم😭 خدایا امیدم به خودته.‌‌‌.. صلاحم رو میدونی...تقدیر و سرنوشت من هر چ هست مطمنم بهترینه‌‌‌... من تو مسیر زندگیم فهمیدم فقط تو باید بخوای و من در برابر خواست تو عاجززززتررررینم.‌‌‌.. اللهم صل علی محمد و ال محمد.         خدایا هیچ بنده ایی رو با انتظار کشیدن برای داشتن فرزند امتحان نکن خیلی امتحان سختیه😭
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فرقی داره چ ساعتی دما بدن رو بگیریم؟ دکترم گفت نه. فقط ی ساعت مشخص باشه. من هر روز ساعت 4 میگرفت ...

میگن وقتی ادم از خواب پا میشه دقیقتره

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
2731

سلام دوستای گلم. مثل اینکه این ماه باید منتظر چند تا بی بی چک مثبت باشیم. به امید خدا.

من می خوام یه کم در مورد تغذیه و موارد دیگه تحقیق کنم. تاپیک بانو خیلی طولانیه به نظرتون مفیده؟ بخونم؟ کدوم صفحات رو بخونم؟

هر کس به خدا توکل کند، پس او برایش کافی است؛ در حقیقت خدا کارش را به انجام میرساند.( سوره طلاق- آیه3)
میگن وقتی ادم از خواب پا میشه دقیقتره

بله منم شنیدم قبل از خروج از رختخواب بهتره دمای بدن رو بگیریم

هر کس به خدا توکل کند، پس او برایش کافی است؛ در حقیقت خدا کارش را به انجام میرساند.( سوره طلاق- آیه3)
اگه دیش اقدام نمیرفتی با اون همه اسپرم کهنه میخواستی چی کنی؟ شوهرت عصر بیاد خونه اقدام کنین

اومدم سونو.میگه سمت چپ فقط ۱۲ هست.سمت راست یددنه ۱۸ داری.

گیج شدم لوبیا.۱۸سمت چپم چی شده؟؟؟ مایع آزاد هم نیست.

کیت هم امروز رنگ گرفته.

اصلا نمیرم از ماه بعد سونو.گیجم کردن

خدا جونم خودت مواظب تو دلیم باش🤰  فقط به خودت سپردمش 🤗🙏مسافر کوچولومونو👼 سلامت برسون بغل من و باباش 💞💑تیکر تولد گل پسرمه👦 پسرم،مرد کوچک من،نمیدانم از کجای این جهان امده ای که تمامت بوی بهشت میدهد💎
اومدم سونو.میگه سمت چپ فقط ۱۲ هست.سمت راست یددنه ۱۸ داری. گیج شدم لوبیا.۱۸سمت چپم چی شده؟؟؟ مایع آز ...

واللا چی بگم. اون چپ رو یا اشتباه دیده بودن یا اینکه ازاد شده. اون اگه هم ازاد شده باشه مرده و فکر نمیکنم لقاح شده باشه،

تو این ۱۸ رو بچسب. سمت راستت.

احتمالا فردا طرف ای ظهر ازاد بشه. امشب و فردا صبح اقدام برو

@نگاری25 کیت نزدی دیگه؟ این ماه میخوام لحظه افت که دستگاه + میشه رو سعی کنی پیدا کنی

سلام تازه با تاپیکتون آشنا شدم.میشه منم راهنمایی کنین برا اقدام که ان شاءالله نی نیم دختر بشه😍

۹۹/۹/۹ قرار بود بی بی چکم مثبت بشه اما خدای رحمان الرحیمم زودتر عافلگیرمون کرد یعنی۹۹/۸/۱۹😍خدایااااا شکرت.ان شاءالله همه منتظرا این طعم را بچشن🥰وقتی رفتم سنوگرافی دکتر گفت دختره نمیدونستم چیکارکنم،یکم خجالت کشیدم از خوشحال بودنم اما از خوشحالی از گوشه چشمم اشک اومد،نمیدونستم به بابایی چه جوری بگم که ما هانا خانوم داریم🌺
واللا چی بگم. اون چپ رو یا اشتباه دیده بودن یا اینکه ازاد شده. اون اگه هم ازاد شده باشه مرده و فکر ن ...

خودمم هنگم لوبیا.

باشه با کیت میرم جلو.همسرمو چطوری تقویت کنم؟

خدا جونم خودت مواظب تو دلیم باش🤰  فقط به خودت سپردمش 🤗🙏مسافر کوچولومونو👼 سلامت برسون بغل من و باباش 💞💑تیکر تولد گل پسرمه👦 پسرم،مرد کوچک من،نمیدانم از کجای این جهان امده ای که تمامت بوی بهشت میدهد💎
سلام تازه با تاپیکتون آشنا شدم.میشه منم راهنمایی کنین برا اقدام که ان شاءالله نی نیم دختر بشه😍

امضات قشنگه😉😉

امضات قشنگه😉😉

ممنونم عزیزم.دعا کنید برام اونی که میخوام بشه به امید خدا😍🥰😘

۹۹/۹/۹ قرار بود بی بی چکم مثبت بشه اما خدای رحمان الرحیمم زودتر عافلگیرمون کرد یعنی۹۹/۸/۱۹😍خدایااااا شکرت.ان شاءالله همه منتظرا این طعم را بچشن🥰وقتی رفتم سنوگرافی دکتر گفت دختره نمیدونستم چیکارکنم،یکم خجالت کشیدم از خوشحال بودنم اما از خوشحالی از گوشه چشمم اشک اومد،نمیدونستم به بابایی چه جوری بگم که ما هانا خانوم داریم🌺
خودمم هنگم لوبیا. باشه با کیت میرم جلو.همسرمو چطوری تقویت کنم؟

همسرت مغزیجات، شیره انگور، معجون شیر موز مغزیجات و هر بار نیم ساعت قبل از اقدام شربت زعفرون

2706