2733
2739
اگه فردا صبح بخام برم بازم روزه هست وبهتر میشه رفت تا آخر شب.

کیتت مگه ۱۲ رنگ نگرفت؟ 

اگه ۱۲ رنگ گرفته همون فردا ظهر باید بری نه شب.

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کیتت مگه ۱۲ رنگ نگرفت؟  اگه ۱۲ رنگ گرفته همون فردا ظهر باید بری نه شب.

آره من 12ظهر دیروز منفی وامروز12طهر مثبت 

زنگ زدم بیمارستانهای متعددمیگت فقط بیمارای اوژانسی خودمون را میبینیم 

نیست که 3روز تعطیلی پشت هم هست انگار هیچکس نیست.

2728

اینم یکی دیگه از دوستامون که هر شب اقدام بودند و پسر باردارن

تو این تاپیک از خیلی ها سوال کردم و چند تاشون جواب دادن

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2681001/خانومایی-که-این-ماه-اقدام-کردن-برای-بارداری-یا-درحال-اقداماًبیاین-باهم-باشیم?postid=139759066

2740
امروز عصر برو پس

من تا حالا به فاصله 5ساعت بعد پررنگ شدن رفتم فولی بوده 

فکر کنم فردا صبح اول وقت باید برم 

فکر کنم 6یا8شب که دوباره کیت بزنم تازه اوجشه و مکس هم مثبت میشه ومدبکور هم حسابی پررنگ  

اینم یکی دیگه از دوستامون که هر شب اقدام بودند و پسر باردارن تو این تاپیک از خیلی ها سوال کردم و چن ...

یه جا پیدا کردم امروز تعطیله ولی زده فردا8صبح بازه البته تو گوگل زده. زنگ زدم کسی برنداشت حالا ببینم رنگ کیتام چطور میشه وکی باید برم.

دعا کن یه جا باز پیدا کنم

لوبیا جون بالاخره کیتم رنگ گرفت ولی ترشحاتم خییییلی کمه تا بحال اینجوری نبوده

اگه فردا نتونی بری کلا، و شنبه بری ببینی نه مایع ازاد هست نه تخمک، نمیخوای امروز بری ببینی که فولیت چه سایزی هست؟ چون این ماه دارو و محرک نخوردی اصلا.

مگر اینکه مطمئن باشی که فردا حتما میتونی سونو بری، امروز لازم نیست بری.

لوبیا جون بالاخره کیتم رنگ گرفت ولی ترشحاتم خییییلی کمه تا بحال اینجوری نبوده

بعدشم از دیروز ۱۲،ظهر تا امروز ۱۲ ظهر که کیت نزده بودی. زده بودی؟

شاید کیتت دیشب ۱۰ شب رنگ گرفته و خبر نداشتی چون کیت نزدی

تنها کسی که گفتن با اقدام زیاد بچه شون دختره. اولین مورد رو پیدا کردم. میگن یک در میان بوده اقدام. روز ۱۵ امپول زدن و شبش و فردا شبش اقدام بودن.

حالا معمولا تخمک بین ۱۲-۴۸ ساعت بعد از امپول ازاد میشه. تا کسی هم سونو نره واقعا معلوم نمیشه چند ساعت بعدش ازاد شده. ایشون اگه اقدام دومشون شب ۱۶ باشه احتمال داره ظهر ۱۶ تخمک ازاد شده بوده. یا اینکه شب ۱۶ ازاد شده. واقعا هیشکی نمیتونه بگه، ولی به هر حال اولین مورد رو دیدم که یک در میان رفتن و یک اقدام بعد از امپول (اقدام دوم بعد از امپول واقعا معلوم نیست قبل از تخمک گذاری بوده یا بعدش) و بچه شون دختررش ه. 

تنها کسی که گفتن با اقدام زیاد بچه شون دختره. اولین مورد رو پیدا کردم. میگن یک در میان بوده اقدام. ر ...

البته دوباره دیدم که اندازه فولیکل تو سونوشون ۲۲ بوده.  با این سایز فولیکول احتمال زیاد تا ۲۴ ساعت بعد از امپول ازاد شده و اقدام ۱۶ شب به فولیکول نرسیده. با احتساب یک روز در میان احتمالا اقدامشون ۱۳،۱۵ بوده که تو‌بارداری نقش داشته

2706