2733
2739
من هر وقت خواستم اقدام کنم به نظرت چیکار کنم شوهرم کارش یه جوریه بعضی روزا خونه نیس باید روز تخمکگذا ...

تاثیر فصل زیاد نیست. از قبل ۳ روز تخمین بزن بگو مرخصی بگیره

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
روزی یکدونه مولتی ویتامین و ویتامین ای 200میخورم شوهرم پنجشنبه شب تخلیه داشته مرتب یک شب در میون ولی ...

عالیه انقدر خوب تخلیه داشته. واسه اقدام اولت ۴-۵ روز ذخیره کنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میل جنسی بالای شوهر باعث میشه هفته ای ۲-۴ بار رابطه داشته باشین که در کل با این روش اسپرم بیشتر ...

خیلی ممنونم ازت گلم.اره ما هفته ای دوبار نزدیکی داریم.کلا شوهرم طوریه اگه یک‌هفته نزدیکی نداشته باشیم توی خواب.....میشه.به نظرت خوبه واسه جنسیت پسر؟

خدایا ب حق همین ماه عزیز ناامیدم نکن خدایا من تا لحظه ی اخر بهت امید دارم ‌.به کرمت به بزرگیت به مهربونیت ایمان دارم .یا حسین  یا کشتی نجات عالم دست منم بگیر آقا .یا علمدار کربلا یا باب الحوائج ناامیدم نکن .یا علی اصغر  با دستای کوچولوت گره ی زندگی من و باز کن😪.اللهم اُنشدک بدم المظلوم ....      دوستان توسل کنید به ائمه خیلی مشکل گشاهستن و بزرگوارخدا جوووووووونم شکرت .خیلی مهربونی 😘😘اون حاجتمم میدی😢خودت میدونی چه حالی دارم😭
اون نجاتیان و مختاری که اینقدر معروفن هیچ کاری واسه کاربر مهربون نکردن.

منم دوست داشتم رژیم نجاتیان رو بگیرم امادیدم یه نفر به نام همین مهربون نتیجه نگرفته بود من تازه اومدم نی نی سایت تو که تو نی نی سایتی خیلی وقته چرا به نظرت مهربون نتیجه نگرفت ولی مامان پریا نتیجه گرفت از نجاتیان البته رژیمشم خیلی سخته نجاتیان برنج به هیچ عنوان میگه نخورین تا سه ماه 

2731
خیلی ممنونم ازت گلم.اره ما هفته ای دوبار نزدیکی داریم.کلا شوهرم طوریه اگه یک‌هفته نزدیکی نداشته باشی ...

فکر کنم هفته ای دو بار نرمال هست. برای پسر دو اقدام. 

برای اقدام اولت شوهرت ۴-۵ روز تخلیه نشده باشه

فکر کنم هفته ای دو بار نرمال هست. برای پسر دو اقدام.  برای اقدام اولت شوهرت ۴-۵ روز تخلیه نشده ...

باشه مرسی عزیزم❤

خدایا ب حق همین ماه عزیز ناامیدم نکن خدایا من تا لحظه ی اخر بهت امید دارم ‌.به کرمت به بزرگیت به مهربونیت ایمان دارم .یا حسین  یا کشتی نجات عالم دست منم بگیر آقا .یا علمدار کربلا یا باب الحوائج ناامیدم نکن .یا علی اصغر  با دستای کوچولوت گره ی زندگی من و باز کن😪.اللهم اُنشدک بدم المظلوم ....      دوستان توسل کنید به ائمه خیلی مشکل گشاهستن و بزرگوارخدا جوووووووونم شکرت .خیلی مهربونی 😘😘اون حاجتمم میدی😢خودت میدونی چه حالی دارم😭
منم دوست داشتم رژیم نجاتیان رو بگیرم امادیدم یه نفر به نام همین مهربون نتیجه نگرفته بود من تازه اومد ...

به نظر من رژیم خیلی تاثیری نداره. برنج در حد کم مشکلی نداره و اینکه فقط پریودی تا تخمک گذاری رعایت بشه کافیه. 

لبنیات هم پر چربش خوبه برای بدن. حتما بعد از تخمک گذاری خورده بشه

چشم حتما.ممنونم بابت همه راهنمایی هات.انشالله به همه خواسته هات برسی گلم.

سلام لوبیا جون اینم عکس کیت هام.نظرت چیه عزیزم؟شب نتونستم اقدام کنم صبح ساعت ده اقدام کردم.اما شب کیت استفاده کردما.نژرت چیه؟

2738
دو اقدامت تو فاصله ۲۴ ساعتی تخمک گذاری باشه. باید وقع اقدام کیت بزاری و بیاری کیت هاتو تا راهنماییت ...

الان کیت ماه قبلمو بزارم ببینید درست اقدام‌کردم‌یا نه؟یکم استرس دارم

گلم بعد از هر اقدام دراز بکش به پشت و زیر باسنت یه بالشت بزار ۴۰ دقیقه اونطوری باش. بعدش هم دستشویی ...

سلام لوبیا جون اینم عکس کیت هام.نظرت چیه عزیزم؟شب نتونستم اقدام کنم صبح ساعت ده اقدام کردم.اما شب کیت استفاده کردما.نظرت چیه؟

گلم بعد از هر اقدام دراز بکش به پشت و زیر باسنت یه بالشت بزار ۴۰ دقیقه اونطوری باش. بعدش هم دستشویی ...

سلام لوبیا جون اینم عکس کیت هام.نظرت چیه عزیزم؟شب نتونستم اقدام کنم صبح ساعت ده اقدام کردم.اما شب کیت استفاده کردما.نظرت چیه؟

راستی عزیزم.اینم عکس تکی کیت دیشب.

کاش دیشب هم اقدام میکردی، ولی اقدام صبحت هم خوب بوده. احتمالا کیتت باید کمرنگ شده باشه امروز

2706