2737
2739
سلام مرسی از این تاپیک خوبی گذاشتی لوبیا جان،برای این ماه میخوام اقدام کنم،جنسیت پسر میخوام البته اگ ...

گلم عجله نکن، این ماه کیت بزن سونو برو بدنت رو بشناس ماه بعد اقدام کن

برای کیت گذاشتن صفحه ۱۵۲ نحوه کیت زدن رو بخون

صفحه اول رو هم بخون

هر وقت هم فرصت کردی صفحات ۱-۱۰۰ رو بخون

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام لوبیا جان منم از کیت تخمکگذاری استفاده کنم مثل اون خانوم ایا؟🙃🙃

اره برو بيا بگو ببينيم

****خدايا نگاه پر از لطف و رحمتت رو از زندگي من برندار****خدايا هميشه معجزت بهم نشون دادي الانم بهم بگوو ك هستي****يا امام حسين هر چي دارم از نظر لطف شماست*****
سلام لوبیا جان منم از کیت تخمکگذاری استفاده کنم مثل اون خانوم ایا؟🙃🙃

اقدامت كي بود؟؟چقدر گذشته؟؟؟

****خدايا نگاه پر از لطف و رحمتت رو از زندگي من برندار****خدايا هميشه معجزت بهم نشون دادي الانم بهم بگوو ك هستي****يا امام حسين هر چي دارم از نظر لطف شماست*****
2740
من اقدامم روز۱۴ و۱۵ بود.روز ۶ ازاد شده بود احتمالا تخمک با توجه به کیت.الانم روز ۲۴ سیکلمه.به نظرت چ ...

خب عزيزم تو ك ده روزت هم رد شده انشالله ك بارداري 

من اقدامم روز۱۴ و۱۵ بود.روز ۶ ازاد شده بود احتمالا تخمک با توجه به کیت.الانم روز ۲۴ سیکلمه.به نظرت چ ...

اهان ١٦منظورت بود مثل مني كه خبرم كن حتما

گلم عجله نکن، این ماه کیت بزن سونو برو بدنت رو بشناس ماه بعد اقدام کن برای کیت گذاشتن صفحه ۱۵۲ نحوه ...

من از ماه پیش دکتر رفتم ازمایش مربوطه رو انجام دادم که این ماه اقدام کنم

مطالبی که عنوان کردی مطالعه کردم

چشم حتما.تو کی اقدام کردی 

منم ١٢تير تخمكم ازاد شد از روز ١٨سيكل ٥تا اقدام كردم..جنسيت برات مهمه؟؟؟

2706