2752
2734
حالا اینجور نیست که واسه همه نشون بده ها! اگه منفی شد معنیش این نیست که باردار نیستی

اصلا هميشه قبل پري سينه هام درد ميكرد اما الان اصلا سينه هام درد اينها نميكنه بعد ماه پيش دقيقا ١٤روز بعد تخمك شدم الان خيلي زوده ولي حالتهاي درد پريود رو دارم واي خدا كمكم كن

****خدايا نگاه پر از لطف و رحمتت رو از زندگي من برندار****خدايا هميشه معجزت بهم نشون دادي الانم بهم بگوو ك هستي****يا امام حسين هر چي دارم از نظر لطف شماست*****
حالا اینجور نیست که واسه همه نشون بده ها! اگه منفی شد معنیش این نیست که باردار نیستی

موقع پريود رونهام درد ميكنه الانم رونهام درد ميكنه ولي فقط همون ي لك ديدم

****خدايا نگاه پر از لطف و رحمتت رو از زندگي من برندار****خدايا هميشه معجزت بهم نشون دادي الانم بهم بگوو ك هستي****يا امام حسين هر چي دارم از نظر لطف شماست*****
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
لوبیا جون شما گفتی ۱۳و۱۴و۱۵ من جنسیت خیلی برام مهمه

میدونم گلم.

صفه اول هم توضیح دادم.

اقدام بیشتر =اسپرم بیشتر= شانس پسر بیشتر

اسپرم تا ۷۲ ساعت زنده هست. اگه شما ۱۵ صبح تخمک گذاری داشته باشی، 

اسپرم های ۱۳ شب تا ۱۵ صبح فاصله اش میشه ۳۶ ساعت.

و اسپرم ها زنده هستن.

باز شب ۱۴ اسپرم اضافه میکنین و صبح ۱۵

همه امار و اطلاعاتی که جمع کردم اینو تائید میکنن

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
ایشاللا خیره

از عصر تخمدان راستم خیلی درد میکنه😭 تیر میکشه افتضاح.

یکم زیاد خم و راست شد

خدا جونم خودت مواظب تو دلیم باش🤰  فقط به خودت سپردمش 🤗🙏مسافر کوچولومونو👼 سلامت برسون بغل من و باباش 💞💑تیکر تولد گل پسرمه👦 پسرم،مرد کوچک من،نمیدانم از کجای این جهان امده ای که تمامت بوی بهشت میدهد💎
از عصر تخمدان راستم خیلی درد میکنه😭 تیر میکشه افتضاح. یکم زیاد خم و راست شد

لي لي ني ني قبليت رو چرا سقط كردي؟؟چقدر قبل بود؟؟؟

منم افتضاح درد پريودي دارم عضلاتم گرفته لك ميبينم

ایشاللا خیره

لوبيا كيتم ببين دوخط شد

ایشاللا خیره

لوووووبيااااااااااااا بياااااااااا دو خط شده

وای ایشاللا خیره

منم مثل تو ۵،۶ روز بعد از تخمک گذاری کیت تخمک گذاری زدم مثبت بود و باردار شدم همون ماه. بی بی چک بارداریم نزدیک موئد مثبت شد.

اینو تو یه سایت خارجی خونده بوندم که اگه لقاح انجام شده باشه ممکنه ۵،۶ روز بعد از تخمک گذاری کیت مثبت بشه. البته راست و دروغش ذو نمیدونم و نمیدونم چند درصد جواب میده . شاید کیت همه ۵،۶ روز بعد از تخمک گذاری مثبت بشه. نمیدونم.

ولی من بهت امیدوارم. ایشاللا لقاح شده.

ولی امید واهی هم ندم که اگه مشد ناراحت نشی.

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
2706