2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام لوبیا جان من همونم که دوماه اقدامم سیکلام سی روزه هس.ماه دوم که میشه این ماه کیتم سروق مثبت ومن ...

نه گلم بعد از تخمک گذاری گرمی نخور

شما رو یادمه چون دو ماه با ما بود ی❤️

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
2731
فاصله کیت ها باهم خیلی زیاده.روز ۱۵ کیت پر رنگ شده باید حداقل مایعات و میخوردی و هر ۴ساعت کیت میزدی. ...

مرسی لی لی خانوم

خوشحال میشم دوستان جواب میدن. چون وقت نمیکنم جواب همه رو بدم. مرسی شما هم همفکری میکنین

خوش به حالت هم به خاطر اطلاعات کاملت .هم به خاطر اینکه ایران نیستی و بچت اینجا به دنیا نمیاد

ایشاللا برای هممون بهترین ها رقم بخوره و وضع ایران هم زودی خوب بشه

2740
به نظرت برا من کمتر از 24 ساعت +میمونه درسته ؟

شما اخه زود زود کیت نزدی. و نمیدونم غلظت ادرارت چطور بوده. این ماه خوب کیت بزن و سونو برو تا با دقت زیادی بگم

مرسی لی لی خانوم خوشحال میشم دوستان جواب میدن. چون وقت نمیکنم جواب همه رو بدم. مرسی شما هم همفکری م ...

جسارت نشه ها لوبیا سعی میکنم تا جایی که بهم یاد دادی به بقیه یاد بدم .فدات

خدا جونم خودت مواظب تو دلیم باش🤰  فقط به خودت سپردمش 🤗🙏مسافر کوچولومونو👼 سلامت برسون بغل من و باباش 💞💑تیکر تولد گل پسرمه👦 پسرم،مرد کوچک من،نمیدانم از کجای این جهان امده ای که تمامت بوی بهشت میدهد💎
ایشاللا برای هممون بهترین ها رقم بخوره و وضع ایران هم زودی خوب بشه

منم خیلی نگرانم که فردا روزی بچم بهم نگه چرا منو به دنیا اوردی 😔😔😔😔😔

خدا جونم خودت مواظب تو دلیم باش🤰  فقط به خودت سپردمش 🤗🙏مسافر کوچولومونو👼 سلامت برسون بغل من و باباش 💞💑تیکر تولد گل پسرمه👦 پسرم،مرد کوچک من،نمیدانم از کجای این جهان امده ای که تمامت بوی بهشت میدهد💎
اره باید بعد از پزنگی 4 ساعت یبار میزدم  البته 15 ام 10.30 شب بود که پررنگتر شده بود و میافتاد ...

خب وقتی ۱۰ونیم زدی یدونه هم صب ۶بزن.اگه نمیتونی بیدار بشی نصف شب.سعی کن نصف شب ی بار بری تخلیه.که ادرار ۶ غلیظ باشه.

ایشالا ماه بعد میری اقدام؟

نه گلم بعد از تخمک گذاری گرمی نخور شما رو یادمه چون دو ماه با ما بود ی❤️

انشالله که این ماه حامله باشم اما اگه خدانکرده نبودم چشم دگه رعایت میکنم.راستی لوبیا جان من خیلی استرس دارم همش دوسدارم این ۶ روز بگذره بفهمم حامله هسم یانه؟چکار کنم این مدت سخت نگذره؟

2706