2733
2739
سلام به همه خانم های شیرازی من احتمالا تصمیم دارم سزارین کنم لطفا آنهایی که در شیراز سزارین انجام دادید اسم دکترتون و نحوه بخیه زدنش (اینکه بصورت افقی بخیه زدن یا اینکه از زیر ناف بخیه زدن تا بالای دستگاه تناسلی (عمودی) و تا چه مدت درد و مشکل داشتید بهم اطلاع بدبد؟بخصوص اگر اطلاعی در مورد دکتر جامعی و یا شهریور دارید .در ضمن اگر هم طبیعی زایمان کردید بگید که اصلا دکترتون بالای سرتون امد یا نه ممنون
سارینا جون من دو سال پیش مادر و کوک با دکتر کوکبی سز شدم بخیه هاش افقی بود فکر کنم کلا افقی برش میزنن
رضاجان عمریست که گوشه نشین محبتم ... این گوشه را به وسعت دنیا نمیدهم یا امام الرئوف ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من بیهوشی نه مشکلی ندارم خداروشکر.خیلی راضی بودم آخه اورژانسی سز شدم و دکتر کوکبی دکتر کشیک بودش اصلا نمیشناختمش ولی کارش خوب بود
رضاجان عمریست که گوشه نشین محبتم ... این گوشه را به وسعت دنیا نمیدهم یا امام الرئوف ...
من بیمارستان ام آر آی سزارین شدم دکتر قاسم خانی عالی بود به خوش دستی تو بخیه زدن معروفه
عاشقم عاشق آسمان آبی روزهای بارانی ابرهای سرگردان عاشق هر چه نام زندگی ست بر آن.
من دکترم سارا فلاحی بود اورژانسی هم عمل شدم اما دکتر خودم اومد واسه عمل بخیه هم که افقیه زیر شکم بیمارستان ام آر آی بودم فردای عملم هم پاشدم کلی راه رفتم از روز 2/3 هم دیگه خوب بودم حتی واسه واکسن و غربالگری پسرم خودم هم رفتم
اتفاقات تصادفی،دقیق ترین برنامه خدا،برای ماست
2740