2733
2734
سلام من از یه جا پریما3 خریدم 72 تاییه یه جا دیگه خریدم 68تاییه تو نی نی لازم هم پریما3 گذاشته 74تاییه کدوم اصلیه؟؟ درضمن همشون نم پس میدن نه که لباس خیس بشه بغل که میکنی رطوبت از بدنه جلو پوشک به دستت میشینه!!! بادیهاش همیشه نمناکه!! پی پی هم از کناراش میزنه بیرون! ولی سایز 1 و 2 اینطور نبود... برا شماهم اینجوری میشه؟؟؟؟
پسر عزیزم 17فروردین93 اومد تو زندگیمون شد همه ی زندگی من و باباش.....انشالله همیشه سلامت باشی مامانی
کسی از پریما استفاده نمیکنه؟؟؟ من اینهمه هزینه کردم برا پوشک ولی اصلا راضی نیستم شما اگه راضی هستین از کجا و چند میخرین؟؟؟؟
پسر عزیزم 17فروردین93 اومد تو زندگیمون شد همه ی زندگی من و باباش.....انشالله همیشه سلامت باشی مامانی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
بله منم این بشته هایی که تازه خریدم 68 تایی هست نم پس می ده قبلی ها پریما 1 و 2 بود این طور نبود. فکر کردم این ها سری های جدسده که وارد شده شاید.قبلن هم از همین مغازه تو بنی هاشم می خرسدم
من 3تا بسته دیگه سایز 3 دارم خیلی بده گریهههههههه جان ب ب بنظرتون چطوره؟؟؟
2740
اخه سرچ کردم کسای دیگه هم فقط با 3مشکل داشتن من 1 و 2 و3 رو باهم از یه مغازه خریدم تو بنی هاشم سایز 3 رو از شیراز هم خریدم همین مشکل رو داره
من فقط یه بار یهبسته جان ب ب داشتم .دیروز از شهروند مولفیکس خریدم تخفیف داشت خیلی ارزون به نسبت . بد نیست . تو نی نی سایت خیلی ازش بد نوشتن تا حالا نگرفته بودم . ولی جذبش خوبه تو پاش هم خوب نشست. این هاگیز جدسد ها که شورتی هست هم خوبه
2706