2733
2739
عنوان

حسابداری یا میکروبیولوژی؟!

107 بازدید | 12 پست

بچهاااا نمیدونم کدومو برم ، حسابداری بازارکارش خوبه ولی شغل درست حسابی نداره یعنی دانشگاه هم نری میتونی یه چندماه بری آموزش و همونجایی ک با مدرک حسابداری میری سرکار بدون مدرک بری سرکار.

میکروبیولوژی بازارکار درست حسابی نداره ولی فک کنم آموزش و پرورش میگیره کسی که میکروبیولوژی خونده نه؟! خواهش میکنم اگه تجربه یا اطلاعاتی دارین بهم بگین همینجا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه دنبال پول و شغل و اینده ای معلومه حسابداری 

حتی شنیدم بانک ها هم استخدام برمیدارن این رشته رو

ولی میکروبیولوژی رو فقط جاهای محدود و خاص و سخت

زانوهام پارگی داره لطفا یه صلوات بفرستید بهتر بشم پنج سال هست گرفتارم😓
2731
اگه دنبال پول و شغل و اینده ای معلومه حسابداری  حتی شنیدم بانک ها هم استخدام برمیدارن این رشته ...

میگن الان ک آزمون استخدامی آموزش و پرورش هست ، کسی ک میکروبیولوژی خونده می‌تونه آزمون بده واسه تدریس زیست شناسی. درسته؟!

2740
میگن الان ک آزمون استخدامی آموزش و پرورش هست ، کسی ک میکروبیولوژی خونده می‌تونه آزمون بده واسه تدریس ...

فکر کنم بله برای همین یکی دو مورد شاید بشه ولی ببین علاقه ت چیه اگه خیلی علاقه داری برو دنبال علاقه ت 

اما اگه تو جامعه بحرانی و تورمی ایران نگران اینده تی باید بری سراغ حسابداری 

حتی مدیر فروش شرکت هم فوق لیسانس حسابداری استخدام میشه یعنی حسابداری بخونی رو هوا میزنن برای کار ولی میکروبیولوژی بسختی و با پارتی و تلاش زیاد برای قبولی در ازمون های استخدامی لازم داره

زانوهام پارگی داره لطفا یه صلوات بفرستید بهتر بشم پنج سال هست گرفتارم😓