2733
2734
عنوان

حسابداری یا میکروبیولوژی؟!

109 بازدید | 12 پست

بچهاااا نمیدونم کدومو برم ، حسابداری بازارکارش خوبه ولی شغل درست حسابی نداره یعنی دانشگاه هم نری میتونی یه چندماه بری آموزش و همونجایی ک با مدرک حسابداری میری سرکار بدون مدرک بری سرکار.

میکروبیولوژی بازارکار درست حسابی نداره ولی فک کنم آموزش و پرورش میگیره کسی که میکروبیولوژی خونده نه؟! خواهش میکنم اگه تجربه یا اطلاعاتی دارین بهم بگین همینجا

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اگه دنبال پول و شغل و اینده ای معلومه حسابداری 

حتی شنیدم بانک ها هم استخدام برمیدارن این رشته رو

ولی میکروبیولوژی رو فقط جاهای محدود و خاص و سخت

زانوهام پارگی داره لطفا یه صلوات بفرستید بهتر بشم پنج سال هست گرفتارم😓
اگه دنبال پول و شغل و اینده ای معلومه حسابداری  حتی شنیدم بانک ها هم استخدام برمیدارن این رشته ...

میگن الان ک آزمون استخدامی آموزش و پرورش هست ، کسی ک میکروبیولوژی خونده می‌تونه آزمون بده واسه تدریس زیست شناسی. درسته؟!

میگن الان ک آزمون استخدامی آموزش و پرورش هست ، کسی ک میکروبیولوژی خونده می‌تونه آزمون بده واسه تدریس ...

فکر کنم بله برای همین یکی دو مورد شاید بشه ولی ببین علاقه ت چیه اگه خیلی علاقه داری برو دنبال علاقه ت 

اما اگه تو جامعه بحرانی و تورمی ایران نگران اینده تی باید بری سراغ حسابداری 

حتی مدیر فروش شرکت هم فوق لیسانس حسابداری استخدام میشه یعنی حسابداری بخونی رو هوا میزنن برای کار ولی میکروبیولوژی بسختی و با پارتی و تلاش زیاد برای قبولی در ازمون های استخدامی لازم داره

زانوهام پارگی داره لطفا یه صلوات بفرستید بهتر بشم پنج سال هست گرفتارم😓