2737
2739
عنوان

سه ماهو نیم بعد سزارین

105 بازدید | 9 پست

سه ماهو نیم بعد از سزارینتون تا چند کیلو برداشتین هیچی نشده یکی میگفت بعد دوماه بچه پنج کیلوییشو با کریر برداشته بخیه های بیرونش باز شدن من از بخیه های داخلی خیلی میترسم چی براشون بده ؟چه مقدار وزن میشه بعد سه ماهو خورده ای برداشت بدون اینکه اشکالی داشته باشه نشسته بودم یه بچه 8یا 9کیلوییو دادن بغلم با دست گرفتمش رو پام گذاشتم همین 

اشکالی نداره؟

یا حدود 4کیلو ظرفو برداشتم 

لطفا هرکی میبینه برام دعا کنه و صلوات بفرسته ان شاءالله بعد اینهمه سختی دخترکوچولومو به خیرو سلامتی به موقع بغل بگیرم بعد عید 1403 التماس دعا ((اللهم صل علی فاطمه و ابیها و بعلها و بنیها و سرالمستودع فیها بعدد ما احاط به علمک))

😐من بعد ۴۰ روز خودم تختمونو جابجا کردم فرششو در اوردم شستم الانم ۴ ماهه همه کار میکنم حتی چند روزیه ورزشم شروع کردم

پسر قشنگم با امدنت زندگی مامان رنگ و بوی بهشت گرفت🩵
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😐من بعد ۴۰ روز خودم تختمونو جابجا کردم فرششو در اوردم شستم الانم ۴ ماهه همه کار میکنم حتی چند روزیه ...

🥴🥴

بابا از این کارا نکن به کمرت آسیب میزنی

رنگ واقعیِ آدما رو زمانی میبینی که دیگه هیچ منفعتی براشون نداشته باشی🙂🧡❤️
2731
🥴🥴 بابا از این کارا نکن به کمرت آسیب میزنی

😐تا الانکه خداروشکر چیزی نشده هرچقد حساس تر باشی ببشتر سرت میاد خانما تو اینستاگرام بعد ۱ ماه وزنه میزنن

پسر قشنگم با امدنت زندگی مامان رنگ و بوی بهشت گرفت🩵

من از همون یه هفته بعدش بچه اولم ۱۳کیلوعه بغل می‌کردم از راه پله بالا پایین میرفتم هیچی نمیشه بابا مگه الکیه پس بعد عمل اونهمه فشار میخدم بایدباز شه دیگه اونجا ک هنوز پوست جوشم نخورده

😐من بعد ۴۰ روز خودم تختمونو جابجا کردم فرششو در اوردم شستم الانم ۴ ماهه همه کار میکنم حتی چند روزیه ...

آخه یکی میگه تا ده کیلو یکی میگه زیاده بخیم باز شده یا ....

لطفا هرکی میبینه برام دعا کنه و صلوات بفرسته ان شاءالله بعد اینهمه سختی دخترکوچولومو به خیرو سلامتی به موقع بغل بگیرم بعد عید 1403 التماس دعا ((اللهم صل علی فاطمه و ابیها و بعلها و بنیها و سرالمستودع فیها بعدد ما احاط به علمک))
😐تا الانکه خداروشکر چیزی نشده هرچقد حساس تر باشی ببشتر سرت میاد خانما تو اینستاگرام بعد ۱ ماه وزنه ...

ورزش رو نمیگم،ورزش خوبه،اصولی هست و آسیب نمیزنه

جا به جا کردن تخت و فرش شستن منظورمه،منم یه دوره زیاد اینکارارو میکردم،تا اینکه یه بار خواهرم بعد جا به جا کردن کمد کمرش گرفت و یه هفته نمیتونست رو پاش وایسه ،در حدی که ایزی لایف میزدن واسش،بعد اون توبه کردم

2740
نه بابا چیزی نمیشه من بچه هام تپلی بودن،۳.۵ ماهگیشون ۸/۹کیلو بودن،همیشه هم تو بغلم سر پا میچرخوندمش ...

آخه پس چطوری گفت اینطوری باز شده براش من انقدر میترسم نمیدونم دیگه چه غلطی بکنم

آخه پس چطوری گفت اینطوری باز شده براش من انقدر میترسم نمیدونم دیگه چه غلطی بکنم

نترس هیچی نمیشه

بعضیا که خیلی به ندرت پیش میاد ،پوستشون دیر جوش میخوره یا عفونت میکنه و باعث میشه جوش نخوره و باز شه،یسریا هم از روزای اول زیادی فشار میارن به شکم

الان دیگه واسه شما جوش خورده تموم شده