2752
2739
عنوان

👌توصیه‌های مهم یکی از اولیای خدا در مورد شب‌های قدر...

| مشاهده متن کامل بحث + 1181 بازدید | 75 پست
ان شا الله حاجات شرعیه  همگی من جمله استارتر عزیز که خیلی خانم هستند ختم ب خیر شه اگه براتون م ...

ممنون عزیزم،نظر لطفتونه🙏

همچنین برآورده شدن حاجات شما و باقیه دوستان ان شاءالله 🙏🙏🙏🌸😘

♦️انتخابات ،‌هم حق ملت است، هم یک  فکر می‌کنی مجازیه، حرفی زدیو در رفتی؟! نه جانم حسابرسی بزرگتر در پیش داریم!    علامه طباطبایی( از اولیای الهی و از شاگردان آیت‌الله قاضی )فرمودند:این انقلاب متصل به ظهور امام مهدی علیه السلام خواهد شد... «اِنَّ الْحُسین مِصباحُ الْهُدی وَ سَفینَهُ الْنِّجاة» ،،،پیامبر عزیزمون فرمودن:وَلَايَةُ عَلِيِّ بْنِ أَبِي طَالِبٍ حِصْنِي فَمَنْ دَخَلَ حِصْنِي أَمِنَ مِنْ عَذَابِي   اطاعت از ولایت فقیه آزمون قبل از ظهور است...((یا الله یا رحمن یارحیم،یامقلب القلوب ثبت قلوبنا علی دینک 🤲))...اللهم عجل لولیک الفرج 🤲

برو تاپیک اخر من توروخدا

حال دلم خوب نیست💔💔💔💔دلم گرفته😔ی صلوات واسه حاجتم بفرستید❤❤تیکرم واسه آرزومه بگو الهی آمین😍😍تا تموم نشده بهش برسم❤بگذار خیالت را راحت کنم دوس داشتنت مشروط ب هیچ شرطی نیست چه باشی و چه نباشی عاشقانه دوستت دارم❤💌❤💛خدایا خودت میدونی عاشقشم ❤💛قلب من پیش توئه، مراقبش باش💛❤💏💏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ممنون که تگم کردی لطفا برام دعا کن خیلی احتیاج ب دعا دارم

محتاجیم به دعا. چشم حتما. شماهم برای ما دعا کن⚘

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.
@معصومه271   ‍  @hadis133     @بهنیارگل     @مهربانو10352 & ...

ممنون گلم❤🥰

حافظ کل قرآن 😍من یڪ دختر چآدریم😊شاد و پر نشاط☺️سر زنده و پرڪآر😉قرآن ونهج البلاغه اگر میخوانم ... رمآن هم می خوانم😍پآی سجاده اگر گریه میکنم😭خنده‌هام بین دوستام تماشایی است😅من اگر چادر سرم میکنم☝️نقاشم هستم✏️خطم هم خوبه ✍🏻حرف های دخترونم هم سر جاشه🤪شوخۍ هاۍ دوستانه هم میکنم😆تئاتر و سینماهم‌میرم البته‌نه هرفیلمی🙃کوه هم میرم با حفظ حجابم🏔من‌قشنگ تر ازدنیای‌خودم سراغ ندارم😍 
راستی استارتر عزیز ممنونم از تاپیک خوبتون.التماس دعا

خواهش میکنم عزیزدلم

التماس دعا 🙏

♦️انتخابات ،‌هم حق ملت است، هم یک  فکر می‌کنی مجازیه، حرفی زدیو در رفتی؟! نه جانم حسابرسی بزرگتر در پیش داریم!    علامه طباطبایی( از اولیای الهی و از شاگردان آیت‌الله قاضی )فرمودند:این انقلاب متصل به ظهور امام مهدی علیه السلام خواهد شد... «اِنَّ الْحُسین مِصباحُ الْهُدی وَ سَفینَهُ الْنِّجاة» ،،،پیامبر عزیزمون فرمودن:وَلَايَةُ عَلِيِّ بْنِ أَبِي طَالِبٍ حِصْنِي فَمَنْ دَخَلَ حِصْنِي أَمِنَ مِنْ عَذَابِي   اطاعت از ولایت فقیه آزمون قبل از ظهور است...((یا الله یا رحمن یارحیم،یامقلب القلوب ثبت قلوبنا علی دینک 🤲))...اللهم عجل لولیک الفرج 🤲

استارت عزیز از مطالب مفیدتون ممنون.

عالی بود.

امشب برای منم دعا کنید.

برای امضام.

از همتون میخوام از ته دلاتون برای امصام دعا کنید.دعا کنید آرزوم براورده به خیر بشه.همتون حاجت روا انشاءالله

خدایا شکرت نهم اسفند بهترین روز زندگیم.....
ممنون فانوس جان عالی بودن مطالب،التماس دعا💖

خواهش میکنم عزیزدلم 🌸

التماس دعا 🙏💖

استارت عزیز از مطالب مفیدتون ممنون. عالی بود. امشب برای منم دعا کنید. برای امضام. از همتون میخوا ...

خواهش میکنم عزیزم

قابل باشم رو چشام حتمااا 

ان شاءالله تا شب قدر سال بعد نشده به حاجت دلتون برسی🙏🙏🙏