2737
2734
عنوان

👌توصیه‌های مهم یکی از اولیای خدا در مورد شب‌های قدر...

| مشاهده متن کامل بحث + 1181 بازدید | 75 پست

خانومای عزیز،لطفا دوستانتون رو تگ کنید تا افراد بیشتری بهره ببرن...خیر ببینید ان شاءالله 🙏

♦️انتخابات ،‌هم حق ملت است، هم یک  فکر می‌کنی مجازیه، حرفی زدیو در رفتی؟! نه جانم حسابرسی بزرگتر در پیش داریم!    علامه طباطبایی( از اولیای الهی و از شاگردان آیت‌الله قاضی )فرمودند:این انقلاب متصل به ظهور امام مهدی علیه السلام خواهد شد... «اِنَّ الْحُسین مِصباحُ الْهُدی وَ سَفینَهُ الْنِّجاة» ،،،پیامبر عزیزمون فرمودن:وَلَايَةُ عَلِيِّ بْنِ أَبِي طَالِبٍ حِصْنِي فَمَنْ دَخَلَ حِصْنِي أَمِنَ مِنْ عَذَابِي   اطاعت از ولایت فقیه آزمون قبل از ظهور است...((یا الله یا رحمن یارحیم،یامقلب القلوب ثبت قلوبنا علی دینک 🤲))...اللهم عجل لولیک الفرج 🤲
خواهش میکنم عزیزم قابل باشم رو چشام حتمااا  ان شاءالله تا شب قدر سال بعد نشده به حاجت دلتون ب ...

الهی آمین همچنین شما.😘😘😘

خدایا شکرت نهم اسفند بهترین روز زندگیم.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
@معصومه271   ‍  @hadis133     @بهنیارگل     @مهربانو10352 & ...

ممنون دوست عزیز از دعوتت..حاجت روا❤ التماس دعا.💓 اسی ازشماهم قبول باشه.. حاجت روابشید

❤💞بر چهره ی دلربای مهدیصلوات💞❤                       اللهم صل علی محمد وآل محمد                                           وعجل فرجهم                                                      
2740
سلام عزیزم خیلی استفاده کردم ممنون التماس دعا از همگی دوستان

سلام عزیزم 🌸

خواهش میکنم

التماس دعا 🙏

♦️انتخابات ،‌هم حق ملت است، هم یک  فکر می‌کنی مجازیه، حرفی زدیو در رفتی؟! نه جانم حسابرسی بزرگتر در پیش داریم!    علامه طباطبایی( از اولیای الهی و از شاگردان آیت‌الله قاضی )فرمودند:این انقلاب متصل به ظهور امام مهدی علیه السلام خواهد شد... «اِنَّ الْحُسین مِصباحُ الْهُدی وَ سَفینَهُ الْنِّجاة» ،،،پیامبر عزیزمون فرمودن:وَلَايَةُ عَلِيِّ بْنِ أَبِي طَالِبٍ حِصْنِي فَمَنْ دَخَلَ حِصْنِي أَمِنَ مِنْ عَذَابِي   اطاعت از ولایت فقیه آزمون قبل از ظهور است...((یا الله یا رحمن یارحیم،یامقلب القلوب ثبت قلوبنا علی دینک 🤲))...اللهم عجل لولیک الفرج 🤲
ممنون که با ما به اشتراک گذاشتی 😊

حاجت روا باشید ان شاءالله 🙏

التماس دعا 🙏

ممنونم عزیزم خدا خیر بهتون بده 

کاش میفهمیدیم اگه نظر یکی باما فرق داره دلیل نمیشه نهایت بیشعوری رو به کار ببریم و بتوپیم بهش چه تو مجازی چه واقعی کاش آدما اونقدری که ادعای شعور دارن نصف همون ادعا شعور داشتن 
ممنونم عزیزم خدا خیر بهتون بده 

خواهش میکنم همچنین🌸

التماس دعا 🙏

2706