2733
2739

2 ساله اقدامم .میخوام برم پیش هما اسکوئیان.گفتن باید از سایت وقت بگیرم ولی من هر چی جستجو میکنم سایتی نمیبینم .شما چطوری وقت اینترنتی گرفتید .تو رو خدا کمکم کنید خیلی خستم

لطفا برای سلامتی  نی نیم یه صلوات بفرست 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برو مطبش همونجا یا بهت وقت میده  یا اگه زودتر بری اسمتو پشت در مینویسی همون روز ویزیت میشی از ...

چرا عزیزم ؟دکتر خوبی نیست؟میدونی میشینه مطب یا نه؟

2742
برو مطبش همونجا یا بهت وقت میده  یا اگه زودتر بری اسمتو پشت در مینویسی همون روز ویزیت میشی از ...

خب شما پزشک بهتری میشناسی بهم معرفی کنید

چرا عزیزم ؟دکتر خوبی نیست؟میدونی میشینه مطب یا نه؟

دکتره فقط بهت استرس میده براش مهم نیس یه ماه اقدامی یا پونزده ساله اقدامی و بچه نداری برات همون دارو رو میده 

من پنج ماه باردار نشدم رفتم پیشش داروهای قوی داد دوقلو شد بعد ک بهش گفتم گفت خودت گفتی عجله داری برا بارداری😐اصن من همچین حرفیو نزده بودم

چار پنج نفری میرن داخل داره با یه مریض دیگه حرف میزنه برا تو دار.و مینویسه هم اولین جلسه میفرستت سونو رنگی

سلام علیکمه سابق...هر کی الکی گزارش میزنه ک کاربریا بسوزه هاپوکوماره
چند وقته باردار نشدی

تقریبا دارم میرم 2 سال.دیشب رفتم سونو گفت کیستم داری .فک میکنم عفونتم دارم.زخمم دارم

.کلا اوضاع خوبی ندارم .جدیدا که درد مقعدم دارم مبیترسم آندومتریوز داشته باشم.اشکالی نداره بداخلاقی کنه فقط درمان بشم

2740