2737
2739

ماسک سفیده تخم مرغ وکمی آبلیمو عاااالیه 

هـرچقـدرم غـم وغصـه داری بـدون توایـن دنیا کسـی هس که بـدبختر ازتوئـه... پـس بگو خـدایـاشکـرت 💕بـرای خوشبختیـم یه صلوات بفرستید ممنون هموطنم❤️الـهم صلـی علـی محمـدوآل محمـد. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه ارایشگره میگف نخود خیس کرده رو با ماست ترش قاطی کنی بزاری خوبه.ولی من تاحالا امتحلن نکردم.

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
2742
2740

منافذ پوست بسته نمیشن فقط کوچیکتر میشن

بهتره ماسکهایی استفاده کنید که تمیزشون کنه و کوچک مول خاک رس مثل الجینیت از یخم برای جمع شدن میشه استفاده کرد یا سفیده ی تخم مرغ کلا بعد از هر شستشو صورتتونو با اب خنک و سرد بشورید

خب شنیدم میگن‌منافذی ک‌باز بشه دیگ‌ مث اول نمیشه و اصلا بسته نمیشه.راسته؟

فک کنم بالیزر ازبین بره اگه خیلی زیاد باشه

هـرچقـدرم غـم وغصـه داری بـدون توایـن دنیا کسـی هس که بـدبختر ازتوئـه... پـس بگو خـدایـاشکـرت 💕بـرای خوشبختیـم یه صلوات بفرستید ممنون هموطنم❤️الـهم صلـی علـی محمـدوآل محمـد. 
خب شنیدم میگن‌منافذی ک‌باز بشه دیگ‌ مث اول نمیشه و اصلا بسته نمیشه.راسته؟

من یه مدت هست ماسک سفیده تخم مرغ با زرد چوبه میزنم خیلی بهتر شده پوستم شفاف شده و منافذ هم کوچکتر شده

با دستمال کاغری بزن که لایه برداری بشه قبلش هم بخور بده 

اگه امضامو خوندی یه صلوات واسه خوشبختی داداشم بفرست💚🙏🏻
من یبار خریدم ولی فرقی نکرد رو پوستم😥

من الان دوهفته روز ی سه بار دارم میزنم وافعا نتیجه دیدم خیلی عا لی شده شاید مداوم نزدی البته جنس پوست ها فرق میکنه

هیچ چیزی بیرون از وجودت نیست که تورو بهتر،قوی تر،غنی تر،سریع تر و باهوش تر کند.بیرون خودت دنبال هیچی نگرد چون همه چیز درون توست....🌈🌹🦋♥️
من الان دوهفته روز ی سه بار دارم میزنم وافعا نتیجه دیدم خیلی عا لی شده شاید مداوم نزدی البته جنس پوس ...

نه احساس کردم خاکش خوب نبود برا همین پرسیدم از کجا گرفتین

لطفا برای حاجت رواییم یه صلوات بفرستین خیلی محتاج دعاتونم🙏🌸🌻🌿🌾🌌
2706