2737
2739
دردت وه گیانممم هناسکم😍

خدانکه نازارررررردردت ودیدم شمامه🥰🥰🥰

گرقیامت قصه باشدپس کجابینم تورا 😔.  دنیایی که از بچگی انواع و اقسام درداروکشیدم ارزش جنگیدن داره 😶پس بگذر که بره ......خیلی غم دارم برام دعا کنید ممنون😔🙏باافتخار کوردم....🙂
چرامن دوست هیچکی نیستم  من میرماااااا قهلم 😔🥺😭🚶🚶🚶⁦🚶🚶

دردت بان سرم خوش اینی نازارگم تو دوست حودمی😘😘😘

از سال ۹۷ کاربر اینجام گاهی ترکوندنم😫گاهی خودم ترکیدم😆نی نی سایت و بچه های اینجا رو خیلی دوست دارم😘

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

منم تگ نکردی🥺

عهده جدی? ببخشید 

بابا به خدا من با نصف سایت رفیقم 

ببخشید عشقم🤭

@آوا_هسدم    

@کیوتمم     سلام سلام خوشگل خانوم چطوری خوبی ?چیشد تابستون نزدیکه هاا‍ 

من سعی کردم بخندم بدونم اینکه اشکم در بیاد 😏👐                             
عاشق؟؟؟  عاشق بعضی از آدمای توشم  یکیش ایشون  @brave__girl ‍

@angel82   2 ‍ 

@mim_min    n 

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  
2731
عاشق؟؟؟  عاشق بعضی از آدمای توشم  یکیش ایشون  @brave__girl ‍

منم عاشق توام

فقط 42 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جایی تگم نکنید حوصله جواب دادن ندارم ، درخواست دوستی هم قبول نمیکنم اگه زبون آدم حالیتونه درخواست ندین
من ديروز تازه ثبت نام كردم  نميدونستم سايت برا خانوما هست

برا همه هست ددی سایت بیشتر برا اقایونه

از سال ۹۷ کاربر اینجام گاهی ترکوندنم😫گاهی خودم ترکیدم😆نی نی سایت و بچه های اینجا رو خیلی دوست دارم😘
منم عاشق توام

💜💜💜🫂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  
خدانکه نازارررررردردت ودیدم شمامه🥰🥰🥰

😍😍😘

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم🙂‍↔️» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 
2740
دردت بان سرم خوش اینی نازارگم تو دوست حودمی😘😘😘

کره خدانکنه شیرین شمامه 

گرقیامت قصه باشدپس کجابینم تورا 😔.  دنیایی که از بچگی انواع و اقسام درداروکشیدم ارزش جنگیدن داره 😶پس بگذر که بره ......خیلی غم دارم برام دعا کنید ممنون😔🙏باافتخار کوردم....🙂
@angel82   2 ‍  @mim_min    n

تعداد عشقا زیادن دایی🤣

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جایی تگم نکنید حوصله جواب دادن ندارم ، درخواست دوستی هم قبول نمیکنم اگه زبون آدم حالیتونه درخواست ندین
عهده جدی? ببخشید  بابا به خدا من با نصف سایت رفیقم  ببخشید عشقم🤭 @آوا_هسدم   &n ...

🥺من فلق دالم

اگه داری اینو میخونی؛ میخوام بهت بگم که  هیچوقت نباید امیدت و از دست بدی  توی لحظه ای که فکر میکنی به تهش رسیدی  و دیگه نمیتونی ادامه بدی  خدا برات یه معجزه میفرسته🌱 پس لطفا ادامه بده... چون تو قطعا میتونی به خواسته هات برسی  به قول الهه ی قمشه ای: «آرزو دلیلِ بر استعداده؛ اگه استعدادشو نداشتی  یا قرار بود بهش نرسی  خدا هیچوقت تو سرت نمیداختش🦋»اینو یاد بگیر که تو با توهین نمیتونی اعتقاد کسی رو عوض کنی پس احترام خودت رو نگه دار😇
من ديروز تازه ثبت نام كردم  نميدونستم سايت برا خانوما هست

الان فهمیدی🙂بسلامت

تعداد عشقا زیادن دایی🤣

دلم دریاس 🤣 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم دریاس 🤣 

اون که اره🤣 

حجیمون دلش گنده هست

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706