2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

والا عشق اول من زن گرفت و فراموشم کرد

درحالی که ۴ سال رابطه فوق  عاشقانه و‌صمیمی داشتیم

مثل زن‌و‌شوهر بودیم رسما

همههه چیو فراموش کرد

و الانم ازدواج کرده

درحالی که میگقت من بعد تو‌میمیرم چه برسه ازدواج

آقا نیستم ولی بنظرم عشق اول هیچوقت فراموش نمیشه عین خودم که هیچوقت فراموشش نمیکنم😭🥲

حتی اگ بهش نرسیده باشن و با یکی دیگ زندگی کنن؟؟ درصورتی که چند سال عاشق طرف باشن؟ و ادعاشون بشه بی نهااایت خوشبختن باز فراموش نمیشه؟؟

ماییم و موج سودآ شب تا به روز تنها خواهی بیا ببخشا خواهی برو جفا کن:)
حتی اگ بهش نرسیده باشن و با یکی دیگ زندگی کنن؟؟ درصورتی که چند سال عاشق طرف باشن؟ و ادعاشون بشه بی ن ...

ببین مغزت اونو فراموش میکنه ولی دلت نه🥲

اما وقتی با یکی دیگه خییلی خوشبخت باشی دیگه بنظرم کلا میشه فراموش کرد

ولی فوتبال همه چیز منه                                        دوستان کاربری دست دونفره

ببین انجوریع ک اون حالو هوای ذوقت برا موقعیک کنکور قبول شدی از بین رفته ولی خاطرشو هیچوقت نمیتونی فراموش کنی،میتونن شخص دیگه ایو دوس داشته باشنو عاشقش بشن ولی خاطره اون اولی همیشه یه گوشه ذهنشون هس حتی اگ دیگ حسی نسبت بهش نداشته باشن

پول دربیارین برا پشتتون دیوار بخرید
عشق واقعی فقط یکی هست و تکرار نمیشه اول و دوم هم نداره

میشه بگید پس چرا مثلا پسر با چن نفره همزمان 

یا بعد اتمام رابطه وارد رابطه با یکی دیگ میشه 

پس چجور عشقی هس 

بعد چطور انقد راحت ب ابراز محبت میکنن

🦋الا بذکر الله تطمئن القلوب،خدایاشکرت💚
2706