2733
2734

سلام گلهای قشنگم❤😘

الهی طاعات وعبادات همگی قبول باشه

دوستانم،عزیزانم،خیلییی دلم میخواد شماها که دلتون پاکه و نفستون حقه،دعاکنین برای من حقیر و روسیاه

میشه هرکسی تونست ،برام دورکعت نماز حاجت بخونه و دعاکنه بخت واقبال خوب و سفیدی گیرم بیاد؟

بچه ها،خودم سرنمازم حتی برای دشمنم دعای خیر میکنم ولی برای خودم واقعا دلم میخواد دیگری دعاکنه🤗🥰

اگه منو قابل دونستید نمازحاجت بخونین فداتون بشم وقبل ازدعا برای من،اول برای ظهور وسلامتی صاحب الزمان دعاکنین

بعد برای من حقیر

واقعا سپاسگزارم🤭❤

یک دختر بختیاری بسیار مهربان و خیرخواه هستم😊🌼ازخدا میخوام بحق حضرت عباسش،غم توی دل کسی نباشه و همه دلشون شاد باشه🤲🌼💚

برای حاجتتون صلوات میفرستم عزیزان دلم❤😘

به حق دل من یتیم حاجاتتون روا

یک دختر بختیاری بسیار مهربان و خیرخواه هستم😊🌼ازخدا میخوام بحق حضرت عباسش،غم توی دل کسی نباشه و همه دلشون شاد باشه🤲🌼💚

چرا دستت و میذاری جلو دهنت میخندی....؟ 

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
برای حاجتتون صلوات میفرستم عزیزان دلم❤😘 به حق دل من یتیم حاجاتتون روا

دعا کن امسال خونه بخریم مشهد.... منم دعا میکنم سفید بخت بشی

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

عه مثل اینکه بدموقع زدم☹

حالا تاپیکم خواهرشوهری بود یا مادرشوهر یا دعوا شوهر

همه میومدن🤣🤣🤣

ای خدا ازدست بروبچ نی نی سایتی😁🤭❤❤❤❤❤

چرا دستت و میذاری جلو دهنت میخندی....؟ 

مال ذوقه نه خنده😊❤

یعنی ذوق کردم🤭

2740
من برات صلوات فرستادم عزیزم تو هم به عکس داخل امضام رای بده❤️ الهی که خوشبخت ترین بشی❤️

چشم عزیزدلم مچکرم❤😘

دعا کن امسال خونه بخریم مشهد.... منم دعا میکنم سفید بخت بشی

مرسی عزیزم چشم حتما😘❤

باشه حتما با نماز عصرم برات می خونم اگه خدا قبول کنه انشاءالله  شما و همه دخترای دم بخت خوشبخ ...

وای عزیزدلم مرسی بانوی مهربون😘❤

الهی شماهم دلتون همیشه شاد باشه کنار عزیزانتون

مرسی مچکر🤗❤

باشه حتما با نماز عصرم برات می خونم اگه خدا قبول کنه انشاءالله  شما و همه دخترای دم بخت خوشبخ ...

آجی یه سوال

شما نماز ظهر و عصر رو با فاصله میخونید؟ هردو رو ظهر نمیخونید؟ 

💙از آنِ خودت باش که ارزنده ترینی💙

خدایا به حق همین روزای عزیز حاجت همه رو بده مخصوصا استاتر رو

برا منم دعا کنید جایی نبوده نگم

برای شغل شوهرم بچم تازه ب دنیا اومده کارش جور نیست دعا کنین

دیدم همه تو امضاشون خواستن دعاشون کنین گفتم منم بگم  دوستان خواهشا دعا کنید یه کار خییییلی خوب که این مشخصات رو داشته باشه : حقوقش خیییییلی بالا باشه!پنج شنبه جمعه ها و روزای تعطیل پیشمون باشه ! بهش سر کار ناهار بدن نخوام خودم ناهار بذارم! کارش اسون باشه از کار میاد انقدر خسته نباشه ! بیمه داشته باشه ! بازم حقوقش بالاااا باشه !! گیر شوهرم بیاد حالا اگر ی صلوات بفرسی ک نور علی نور اگه تو نماز و دعاهات یادم کنی که ان شاءالله یک در دنیا صد در اخرت نصیب خودت شه!!!

سلام عزیزم 

چشم شب قبل از افطار برات میخونم اسمت چیه

انشالله خوشبخت بشی به حق این روزای عزیز

خدایابه امیدتو😍برای سلامتیُ ظهور امام عصر(عج)صلوات ⚘دوستان گلم: (ان شاءالله )درست هست لطفا توجه کنید⚘🙇‍
2706