2733
2734
عنوان

🌙🌙عزیزان دلم!شما نفستون حقه فداتون بشم❤🌙

| مشاهده متن کامل بحث + 198 بازدید | 25 پست
خدایا به حق همین روزای عزیز حاجت همه رو بده مخصوصا استاتر رو برا منم دعا کنید جایی نبوده نگم برای ...

انشالله شما و بقیه حاجت روا بشید 

عجل لولیک الفرج ،اللهم صل علی محمد وال محمد

لطفا لایک نکنید ، لایک نکنیددددد آفرین لایک نکنید🙃
خدایا به حق همین روزای عزیز حاجت همه رو بده مخصوصا استاتر رو برا منم دعا کنید جایی نبوده نگم برای ...

عزیزدلم حاجتت روا

حتما دعات میکنم😘❤ممنونم مچکر

یک دختر بختیاری بسیار مهربان و خیرخواه هستم😊🌼ازخدا میخوام بحق حضرت عباسش،غم توی دل کسی نباشه و همه دلشون شاد باشه🤲🌼💚
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انشالله شما و بقیه حاجت روا بشید  عجل لولیک الفرج ،اللهم صل علی محمد وال محمد

فدات مرسی لطف داری

همچنین حاجت شما روا❤😘

یک دختر بختیاری بسیار مهربان و خیرخواه هستم😊🌼ازخدا میخوام بحق حضرت عباسش،غم توی دل کسی نباشه و همه دلشون شاد باشه🤲🌼💚
2731
سلام عزیزم  چشم شب قبل از افطار برات میخونم اسمت چیه انشالله خوشبخت بشی به حق این روزای عزیز

پروانه هستم کوچیک شما😘🤗

خیلی خیلی ممنونم ازت فدات

لطف داری

حاجتت روا❤

پروانه هستم کوچیک شما😘🤗 خیلی خیلی ممنونم ازت فدات لطف داری حاجتت روا❤

باشه عزیزدلم حتما 🌸💙

ممنونم گلم همچنین خودت

خدایابه امیدتو😍برای سلامتیُ ظهور امام عصر(عج)صلوات ⚘دوستان گلم: (ان شاءالله )درست هست لطفا توجه کنید⚘🙇‍
باشه عزیزدلم حتما 🌸💙 ممنونم گلم همچنین خودت

قربانت عزیزمی❤😘🎀

چرا با هم نمیخونی؟ 

واسه اینکه عقلم میگه ظهر وقتی آفتاب فرق سرم هست  نگم چهار رکعت نماز عصر می خوانم. و همچنین نماز های دیگه

مثلا ساعت ۹ شب نیت نماز مغرب می کنیم.مغرب که اسمش روشه یعنی زمان غروب خورشید😊 بزرگان هم گفتن اگر جدا بخونیم بهتره

2740

سلام عزیزم.

ان شاالله که قابل و لایق باشیم،بروی چشم بعد نماز مغربم به نیت بخت و اقبال خوب وآستون نماز  میخونم،فقط اگه دوس داشتی اسمتو  بگو ،تا به نیتتون بگم

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
سلام عزیزم. ان شاالله که قابل و لایق باشیم،بروی چشم بعد نماز مغربم به نیت بخت و اقبال خوب وآستون نم ...

فدات بشم

واقعا ممنونم

من پروانه هستم

الهی حاجت دلت روا عزیزم❤🤗