2752
2734

حس میکنم تنها کسی که شیائومی یا سامسونگ داره فقط منم😅انقد زود نرید من هنو آیفون ایکس قسطی نخریدم که قطساش تموم شه بعد برم سراغ مدلای بالاتر🤣

تنها نیستی😂💔

هر آدمی با کاراش لیاقَتِشو فَریاد میزَنِه..!️ درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من 15 گرفتم دیدم که همه به دست گرفتن 

فروختم موبایل تاشو قراره بگیردم زد فیلیپ  

موهایمان در جوانی سفید شد گفتند "ارثی" است راست میگفتند! ما"وارثان اضطراب تاریخ بودیم" ( با افرادی که شخصیت پایین دارند همکلام نمیشم)

منم پسر بزرگم از بس دست دوستاش دیده بود بس که بهم گفت مجبوری براش خریدم اما خودم همون شیائومی دارم

گر به دولت برسی مست نگردی مردی ،  گر به ذلت برسی پست نگردی مردی ، اهل عالم همه بازیچه دست هوسند ، گر تو بازیچه این دست نگردی مردی

من اولترای سامسونگ رو دارم 

بعد اخرین مدل هستش 

من در توانم بود ایفون بخرم 

ولی نمیدونم چرا اصلا خوشم نمیاد 

خوب چرا 

گوشیه دیگه 

مثلا ایفون نباشه به به چه چه مردم به راه نمیشه 

لانتیا مگه همه ما با هم فقیر نشدیم اینا از کجا میارین😂

فقط 12 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت.🌸قانون مزرعه میگه:تو تصمیم میگیری چی بکاری، اما تو فصل برداشت تو موظفی اونچه که کاشتی رو برداشت کنی🤫

والا خنده داره . تو ایران به خاطر تحریم‌ها یه سری از برنامه ها رو نمیشه روشون ریخت .‌به هر کی میگم پس چرا انقدر پول دادی خریدی میخنده . من‌ اون پول و میدم طلا میخرم دوتا آدم  عاقل بهم نخندن .