2737
2734
عنوان

باید نابودش کنم این نامرد عوضی رو

| مشاهده متن کامل بحث + 2627 بازدید | 117 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ولش کن کار خودتو بکن هار شده چون میترسه از خودش بالاتر بری 

طنازی و لوندی برای شوهرم بلد نیستم....هرگز با سیاست حرفمو ب کرسی ننشوندم..... روک تو چشاش نگاه کردمو گفتم ....‌  ۸۰درصد حرفامم با دعوا پیش بردم چون یک زن بی سیاستم.... اما خط قرمزهایی دارم همیشه از رابطه بعنوان اهرم فشار خواسته هام استفاده نکردم چون حس کردم خودم بی ارزش میشم..... دوست دارم مادر بشم اما همش میگم اخه نمیشه ...اخه سخته.... اگر داستان زندگیمو خونده باشید میدونید سختیام برای چیه....میگم مادر نشم اما اگر خدا روزی خواست و شدم اون طوری برنامه بچینه که بچم مثل خودم تو سختی بزرگ نشه.... دوست ندارم بخاطر لذت بردن خودم و مادر شدنم فرشته ای رو اسیر کنم.... اونقدر به خدا و وجودش ایمان دارم که مطمئنم چند وقت دیگه پیام بدم و بگم خانمها 😍برای بیماری چشمهام یک درمان قطعی انجام شد و دیگه لازم نیست منتظر نابینا شدنم بشم.🤩🤩...بعد پیام بدم وای خدارو شکر ما یک خونه ی بزرگ با باغچه ای بزرگ خریدیم..😜..بعدم بگم مادر شدم.... ماشین خریدیم.......ووووووووو..... قول میدم همیشه توی لحظات خوشم بدون ترس از چشم زخم  خوشیمو باهاتون درمیون بزارم...💖. عوضش شما هم برای آرزوهام خوشبختیم صلوات بفرستید..... که ایمان دارم خدا توی قلب تک تکتون هست و همتون دلهاتون پاکه  💞😘😘🥰
2742
عزیزان دکمه ذخیره کنار لایک هست بزنید بعد بیاید بخونید هی میخونم میرم پایین یکی نوشته بلایک!

اینجوری زودتر میرسیم😀

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
کاربرای قدیمی جرات ندارن مسائلشونو بگن میرن اکانت عوض میکنن بعد تو کاربریاشون افتخارم میکنن ک قدیم ...

🍻🥂

بزن سلامتیت😁🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥
2740
کاربرای قدیمی جرات ندارن مسائلشونو بگن میرن اکانت عوض میکنن بعد تو کاربریاشون افتخارم میکنن ک قدیم ...

افتخار نداره😐

❤️👰🏻🤵🏻❤️💃📢آهاااای پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺⬇️ 🍃جز عشق جهان نکته ی ارزنده ندارد🍃                                مادرم همیشه می‌گفت اگر میخواهی قلبت بیرون از بدنت بتپد بچه دار شو❤️⁦👨‍👩‍👧⁩❤️                                                                                   ⁦خدایا پسرمو خودت برام نگهدار عاشقشم نا امیدم نکن🙏💞

۳ روز از موعدی ک قرار بود برم قرارداد و بنویسم میگذره

من همون شب باش حرف نزدم و منتظر بودم طبق معمول بیاد اشتی کنیم

ولی نیومد سه روزه کاملا بیتفاوته

یواشکی بطرف گفتم شنبه صب میام واسه قرارداد

ولی این انگار نه انگار

ظهر کفرم دراومد زنگش زدم و گفتم چرا اینجوری میکنی

تو که میدونی چقد مناظر این موقعیت بودم

کلی دادو بیداد کرد و گفت حق نداری بری و من نمیخام

منم حرفش زدم

گفت الان زنگ میزنم ب مامانت میگم من راضی نیستم بره

اگ میخای بری تا بیخیال این زندگی شیم

و قطعش کرد

زنگ زدم دیدم میگه درحال مکالمه س

اصلا فکرشم نمیکردم بزنگه ب مامانم و ابرو ریزی کنه

🍻🥂 بزن سلامتیت😁🍭

حَلِه چشاته🍻🍻✌✌

تا اطلاع ثانوی ب نشانه پیروزی فقط لبخند میزنم😁😂😂😂😂😂😂✌✌....ولایت پیروز است هرکی دروغ بگه نابود است.... .گفتم در جریان باشید...تیکر بارداری نیس..انقدر کج نزن😂😉انقدر تو تاپیکام و پستام وول نخور لایک نکن آفتاب پرست😉✋من تورو شناختم دلقک😋
افتخار نداره😐

برا ی سریا داره

فیس و افاده تا دلت بخاد

حالا اسی و نمیدونم کیه

ولی نوشتم ک کلا همه بخونن درجریان باشن

تا اطلاع ثانوی ب نشانه پیروزی فقط لبخند میزنم😁😂😂😂😂😂😂✌✌....ولایت پیروز است هرکی دروغ بگه نابود است.... .گفتم در جریان باشید...تیکر بارداری نیس..انقدر کج نزن😂😉انقدر تو تاپیکام و پستام وول نخور لایک نکن آفتاب پرست😉✋من تورو شناختم دلقک😋
بچه ها با تمام سرعت دارم مینویسم لطفا بمونین و کمکم کنین یکم دیگ تموم میشه

هستیم نابودش کن🤪🍭😅

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥
2706