2737
2734
عنوان

باید نابودش کنم این نامرد عوضی رو

2627 بازدید | 117 پست

کمکم کنین

راهکار میخام

تمام تنم داره میلرزه

یه توضیح مختصر میدم

من یه کاربر قدیمیم ک نمیشد باکربر قدیمیم الان تاپیک بزنم چون شناخته میشم

من دوساله دنبال یه حرفه بودم و خیلی پیشرفت خوبی داشتم

شوهرم خیلی تشویقم کرد و دنبال کارام بود

همیشه میگفت ادم باید بره دنبال یه هنری چیزی واسه خودش

همش میگفت حمایتت میکنم و پشتتم

چن روز پیش یه موقعیت کاری خیییلی خوب برام پیش اومد ک با کلی شوق و ذوق بهش گفتم و اماده شدم رفتم ببینم شرایط و

بادوستم رفتم ک تنها نباشم چون میحط کاری واسه یه اقا بود

شرایط خیلی عالی بود و طرف گفت هرجور بخای باهم کار میکنیم

اومدم با کلی خوشحال بشوهرم زنگ زدم ک خیلی سرد گفت شب میام حرف میزنیم

شب اومد همش تفره میرفت منم ناراحت شدم و گفتم تو مثل همیشه وقت نداری بامن حرف بزنی

یکم سرسنگین شدم

گفت برو بش بگو تو قراردارگد فلان مورد باید ذکر شه ک بعدا چیزی پیش نیاد و اگه طوری شه تو گیر نباشی درمورد کار بود

منم بطرف گفتم و بنده خدا گفت مشکلی نیس اصلا خودت قرارداد و بنویس وفردا بیار ک خیالم راحت باشه

باز گفتم اوکی داده گفت بگو از سرماه میام ک کرونا کمتر شه

باز پیام دادم ب طرف و اونم با ناراحتی قبول کرد

ولی گفت باید قرارداد بنویسیم ک از سر برج بیای

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگر قبول نمیکرد باید لهش میکردی ن الان

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
2728

حس میکنم تاپیک خوبی نیست

من طاقت حرص خوردن ندارم 😖😖

کتاب بخون تا دنیا زیر پات باشه💜به هم احترام بزاریمتا دنیا جای قشنگ تری بشه 🧡 کلی آرزوی رنگیه آروم دارم که باید بهشون برسم واسم دعا کن 💚

لایک 🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥
2740

واقعا تنت بخاطر این لرزیده؟ یا ادامه داره داستان

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        

بشوهرم گفتم قبول کرده

ک باز یه بهونه الکی دیگ اورد

چرت و پرت میگفت

گفتم میدونی تموم رویام همچین روزی بوده

گفت نه ولش کن بعدا یه جای بهتر گیر میاری

اصلا بزار سال دیگه مدارکت بیاد بعد اینجوری دنبال کارش باش

مدارک من تا یه سال نمیاد

ب طرف گفتم و گفت عیب نداره ما خودمون جواز داریم همینکه میدونیم تجربه خوبی داری کافیه

کاربرای قدیمی جرات ندارن مسائلشونو بگن

میرن اکانت عوض میکنن

بعد تو کاربریاشون افتخارم میکنن ک قدیمی ان

ب سلامتی خودم ک چندین بار ترکیدم

ولی بدون ترس از کسی و قضاوتهای دیگران حرفمو میزنم

تا اطلاع ثانوی ب نشانه پیروزی فقط لبخند میزنم😁😂😂😂😂😂😂✌✌....ولایت پیروز است هرکی دروغ بگه نابود است.... .گفتم در جریان باشید...تیکر بارداری نیس..انقدر کج نزن😂😉انقدر تو تاپیکام و پستام وول نخور لایک نکن آفتاب پرست😉✋من تورو شناختم دلقک😋
2706