2733
2734
عنوان

یه سوال مهم...خواهشا همراهی کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 604 بازدید | 114 پست
قربونت برم عزیزم خیلی خوشخال شدم که باهات صحبت کردم🌹❤

خوبی رفیق  شوهرت وبچه هات خوبن ؟کم استرس بده بخودت هرچی خدا بخاد همونه پس استرس نداشته باش قوی باش  چیزیه که شده پدر شما اولین نفر نیس که مریض شده عزیزدلم سخته میدونم ولی اینجور توام داغون میشی شوهرتوبچه هات چه گناهی کردن    

منتظر روزای بهترم ✌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زهرا جان میشه از کسی که میدونه بپرسی که پدر شوهرت به کدوم نوع سرطان خون مبتلا هست؟  پدر من سرط ...

چشم اتفاقا فرداباید ببرمش آزمایش  بعداکه جواب آزمایش حاضرشد عکسشوبرات میزارم چون خودم سر درنمیارم 

زندگی، درصدف خویش گهر ساختن است.
خوبی رفیق  شوهرت وبچه هات خوبن ؟کم استرس بده بخودت هرچی خدا بخاد همونه پس استرس نداشته باش قوی ...

😢😢😢زری تا حالا نمیدونستم که بیماری پدرم اینقدر خطرناکه.دکترا اول بهمون امید دادن ولی هر چی بیشتر میگذره یه جوری حرف میزنن که ته دل آدم خالی میشه.

زری چجور میتونم بی خیال باشم، چجور آخه😭

خوشبختی نگاه خداست😍دعا میکنم خداوند هرگز چشم از شما برندارد😍😍🌹🌹
2728
چشم اتفاقا فرداباید ببرمش آزمایش  بعداکه جواب آزمایش حاضرشد عکسشوبرات میزارم چون خودم سر درنمیا ...

ممنون عزیز دلم...چند سالشه ایشون؟شیمی درمانی هم شدن؟

فدای توبشم نکن اینجوری باخودت    

فقط بابام خوب بشع دیگه هیچی از خدا نمی خوام.

من و مادرم و خواهرام بدون بابام هیچیم زری😢

ممنون عزیز دلم...چند سالشه ایشون؟شیمی درمانی هم شدن؟

خواهش میکنم

الان ۵۸سالشه

آره از ۶سال پیش کرمانشاه چند دوره ماهی چندروز بیمارستان بستری میشد برا شیمی درمانی ولی الان۴ ساله تهران هستن هر ماه میبرمش پیش دکتر براش داروهای شیمی درمانی درقالب قرص مینویسه که توی خونه مصرف میکنه بعداز ۲۱ تا۲۵ روز که قرصاش تموم میشه دو روز بعدش میبرمش آزمایش وجواب آزمایشو میبرم پیش دکترش و دوباره واسه ماه بعدش قرص مینویسه البته سه چهار دوره آمپول نوشت که باید حتما توی بیمارستان شریعتی براش تزریق میشد

خواهش میکنم الان ۵۸سالشه آره از ۶سال پیش کرمانشاه چند دوره ماهی چندروز بیمارستان بستری میشد برا شی ...

اسم قرصش مایلودک ۲۵ نیست؟

۲۱ روز میخورن یه هفته نمیخورن.

اگه اسم نوع سرطانشو متوجه بشی و بهم بگی کمک بزرگی بهم کردی زهرا جان

2738
😢😢😢زری تا حالا نمیدونستم که بیماری پدرم اینقدر خطرناکه.دکترا اول بهمون امید دادن ولی هر چی بیشتر ...

بمیرم واسه دلت  میفهممت بااعماق وجودم ولی دوست عزیزم دیگه باید کنار بیای کی گفته خطرناکه اینجورام نیس ،پدرت لاغر شده ؟

منتظر روزای بهترم ✌
فقط بابام خوب بشع دیگه هیچی از خدا نمی خوام. من و مادرم و خواهرام بدون بابام هیچیم زری😢

ایشالله که خوب میشه 

توروخدا خودتونواذیت نکنین به خدا اینجوری باباتم وقتی غم شماهارومیبینه بیشتر اذیت میشه  سعی کنین اصلا بحث مریضیشو پیشش نکنین ،باهاش بگین بخندین ببین چقد حالش بهتربشه چون بدن از روحیه خیلی تاثیر میگیره  حالا ببین کی گفتم به خدا روز به روز بهترمیشه

ما یه جوری برخوردکردیم پدرشوهرمن به سرطانش مثل یه سرماخوردگی ساده نگاه میکنه

بمیرم واسه دلت    میفهممت بااعماق وجودم ولی دوست عزیزم دیگه باید کنار بیای کی گفته خطرناکه ...

خدا نکنه عزیزم...پدر روحیشو باخته،نمیتونه با این قضیه کنار بیاد.

از ورم از هر کی پرسیدم گفتن با  شیمی درمانی درد خیلی زیادی میکشه.

بی قراری شدید میگرن و روزگار بدی در انتظارشع.

پاک خودمو باختم زری😢

ایشالله که خوب میشه  توروخدا خودتونواذیت نکنین به خدا اینجوری باباتم وقتی غم شماهارومیبینه بیش ...

خیلی ممنون آجی عزیزم...تو رو خدا زهرا جان بهم بگو پدر شوهرت وقت شیمی درمانی درد استخوان داشت یا نه؟

اسم قرصش مایلودک ۲۵ نیست؟ ۲۱ روز میخورن یه هفته نمیخورن. اگه اسم نوع سرطانشو متوجه بشی و بهم بگی ک ...

راستش اسم قرصای قبلیش یادم نیست ولی الان چند ماهه که لنوما میخوره دو دوره ۲۵ براش نوشت الان دیگه ۱۵ میخوره 

آره بعداز هردوره یکهفته استراحته

ایشالله که خوب میشه  توروخدا خودتونواذیت نکنین به خدا اینجوری باباتم وقتی غم شماهارومیبینه بیش ...

به خدا جلو خودش خیلی رعایت میکنیم.ولی انگار خودش همه چی رو میدونه.

روز به روزم ضعیف تر میشه

2706