2737
2734
عنوان

یه سوال مهم...خواهشا همراهی کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 604 بازدید | 114 پست
😢😢😢درکت میکنم عزیزم اره کثافتا دکتر نیستن قصابن بیشرفا..... من وفاطی برات صلوات وزیارت عاشورانذ ...

قربونتون برم خواهریای عزیز و دلسوزم....انشالله❤❤🌹

سلام منو به فاطی برسون قلبم🌹

خوشبختی نگاه خداست😍دعا میکنم خداوند هرگز چشم از شما برندارد😍😍🌹🌹
خیلی ممنون قلبم...چی بگم آجی😔😔😢

😔ایشالله ک معجزه بشه و حالش خوب خوب بشه 

روزی که دختردار بشمبه دخترم میگم منتظر نباش کسی خوشبختت کنه،خودت برو دنبال خوشبختی...بهش میگم دخترم تو قراره روزی مستقل بشی...من نمیخوام بهش بگم که آخرین مرحله موفقیت یک دختر توو مملکتمونعروس شدنو خونه بخت رفتنه!!!نمیخوام دم به دیقه تو گوشش بخونمقراره روزی مادر بشی...بهش میگم عروسکم تو قراره انسان موفقی بشی و تو این راه نیازی نداری که عروس بشی،احتیاجی نداری مردی با اسبی سفید و این چرت و پرتا بیاد دنبالت!مشکل ما اینه که تو گوش بچه هامون از کودکی هی میخونیم؛هی تکرار میکنیم که نهایتا یکی میاد میگیرتت!«باور کنید موفقیت یک بانو در گرویعروس شدن و مادر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@mylovesam20     @ریوار     @eloooni     چقدر دلم براتون تنگ ش ...

سلام ازی جان خوبی  خواهر بلا دور باشه ازشون انشاالله والله ادم نزدیک که بگم ندیدم ولی یه دخترخاله پدرم چندسال پیش شنیدم  بیماری داشت حالا نمیدانم از چه نوعش بود ولی خداروشکر خوب شدن الان فکرکنم شش هفت سالی هست که خوب شدن خونه ش ایلامه رفت وامد نداریم که بپرسم عزیزم انشاالله بحق مریض کربلا شفای عاجل بگیرن

همه آرزویم اما چه کنم که بسته پایم.....
سلام ازی جان خوبی  خواهر بلا دور باشه ازشون انشاالله والله ادم نزدیک که بگم ندیدم ولی یه دخترخا ...

سلام عزیزم تو خوبی...قربونت برم ممنون از دعای خوبت.

خدا رو شکر که حالشون خوبه.

والا چی بگم پری جان دردیه که گرفتارش شدیم و به شدت متاثرمون کرده.

فقط ازتون میخوام براش دعا کنید آجیای مهربونم❤❤🌹🌹

2731
سلام عزیزم تو خوبی...قربونت برم ممنون از دعای خوبت. خدا رو شکر که حالشون خوبه. والا چی بگم پری جان ...

فدات بشم خواهری توکل بخدا شفا دست خداست برای خدا هیچ کاری نداره انشاالله بحق امام  زمان عج الله خوب بشن منم دعاشون میکنم  عزیزم

همه آرزویم اما چه کنم که بسته پایم.....
فدات بشم خواهری توکل بخدا شفا دست خداست برای خدا هیچ کاری نداره انشاالله بحق امام  زمان عج الله ...

خیلی ممنونم ازت آجی قشنگم...خدا بهترینارو بهت بده قلبم❤

@عاطی_98     @حنانفسم     @بهاارر۷۸ @ارام334     @137423 &n ...

سلام آجی قشنگم خوبی؟

ببخشید ما درگیر شوهر عمه م بودیم فوت شده😔😔

نداشتیم اما ان شاءالله به حق امام زمان شفا پیدا کنن بخدا هیچی از دستم نمیاد جز دعا همیشه سر نماز دعا میکنم🙏🙏

مثلا انقد محڪمــ بغلم ڪنے که ترڪ خوردگےِ های قلبم بچسبه به همـ :)🖤
2738
سلام آجی قشنگم خوبی؟ ببخشید ما درگیر شوهر عمه م بودیم فوت شده😔😔 نداشتیم اما ان شاءالله به حق اما ...

خیلی ممنون عزیز دلم...خدا شوهر عمه ی عزیزتونو رحمت کنه🌹🌹🌹