2733
2739
عنوان

اد کن پول بگیر😒😒😒

2752 بازدید | 17 پست

سلام

این کانالایی که میگن ادد کن پول بگیر راسته؟ امتحان کردین؟

یه فروشگاه زنجیره ای واسم کانال فرستاده. منم ادد کردم. حالا که میخوام شماره کارت بفرستم میگه امکانپذیر نیس.

یه عالمه هم عکس از واریزی هاش گذاشته

حس کردم الکی باشه ولی گفتم امتحانش ضرر نداره

ولی ضایع شدم😐😐😃

روی پیشونی فرشته ها نوشته، هرکی دختر داره جاش وسط بهشته👧👧👧😍😍😍😍😍😍 شکرت خداجونم بخاطر هدیه ای که بهم دادی❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

معلومه که الکیه. اون واریزی ها هم یه برنامه داره میتونی الکی بسازی

سلام هموطن 🤚🏼🤚🏻🤚🤚🏽🤚🏾🤚🏿🤚🏻🤚🤚😘😘😘ماهی_جنگجو سابق. تعلیق شدم 🙈🙈 منو تو تاپیکای آشپزیتون صدا کنید 🥣🥗🍜🍝🍪🎂🍰🥧

اونروزي که مردمانه سرزمینم متوجه بشن با چارتا اد کردن نمیتونن پول به جیب بزنن اونروز عیدِ منه

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•

شک نکن عزیزم 

همه ش الکیه 

پنیر مفت فقط تو تله موش پیدا میشه 

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
2740

من که راضی نیستم کلی وقت گذاشتم 😂😂😂

روی پیشونی فرشته ها نوشته، هرکی دختر داره جاش وسط بهشته👧👧👧😍😍😍😍😍😍 شکرت خداجونم بخاطر هدیه ای که بهم دادی❤❤❤
من خودم چندتا سوپر گروه اینجوری درست کردم بعد فروختمشون 😂😂😂 به کسی هم پول ندادم به من چه 

عاشقتم😄

مشخصه الکیه

کنجکاو شدم

بعدش ضایع شدم

شک نکن عزیزم  همه ش الکیه  پنیر مفت فقط تو تله موش پیدا میشه

👏👏👏

2706