2733
2734
عنوان

شما سهام عدالتو میگیرین یا میذارین بمونه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1180 بازدید | 104 پست
چجوری متوجه نشدم  اول ب،روش مستقیم ازاد کنیم من کد بورسی نیومدخ چن روزه میاد کارگزاریه مفیده بع ...

اصلا شما برا فروش رفتنش که زحمت نمیکشی. شما زنگ‌میزنی کارگذاری اونا میفروشن. 

کد بورسی هم خودتون باید برید کارگذاری و ثبت نام کنین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب بعد پول کامل میاد بحساب یا دولت نمیزاره؟؟؟

وقتی ازاد سازی مستقیم برید ، پول دیگه دست دولت نیست. میاد تو بورس. بعد شما وقتش که شد زنگ میزنید میگید برام بفروش. اونم میفروشه. بعد پول میاد تو حساب.

2731
کارگذاری یه مکانه. شما میری اونجا برای ثبت نام و کد و اینا. حالا این قسمتش که ایا باید کارگذاری خاصی ...

مرسی دوستم خیلی واضح بودتوضیحاتت👏

عالی بود👌😊🤗

آبجیای مهربونم میشه واسه سلامتی بچهام صلوات بفرستین😚🙏💚
وقتی ازاد سازی مستقیم برید ، پول دیگه دست دولت نیست. میاد تو بورس. بعد شما وقتش که شد زنگ میزنید میگ ...

خودش باید خرید فروش کنه همه زنگ بزنن کارگزاری ک نمیشه 

تیکر تولد دو سالگی کنجد جونم❤🧡

یه سوال!!! همه سهام عدالت دارن؟؟؟؟؟

خواسته شده در اولین شب قدر ۱۹ ماه رمضان سال ۱۳۹۹ هجری شمسی دریافت : ۹۹/۷/۹ خدایا این بار جوری دستمونو بگیر  که جبران تموم سختیامون بشه، آمین، خدایا روزی مغازمون رو به خودت میسپارم و بهت ایمان دارم که خوشحالمون میکنی ، خدایا رابطه شوهرم با خودمو بچه هامو خونوادمو هم به خودت میسپارم🙏❤❤❤
کسایی ک خودشون تو بورس واردن چی

ببینید دو روش هست. یکی زنگ بزنید . یکی اینترنتی خودتون اُردِر بذارید. اینترنتی برا اونا که میخوان همش معامله و اینا کنن خوبه چونکه سریعتره.ولی خب فک میکنم باید یه سری مراحل و ثبت و نام اینا داشته باشه تا بتونع اینترنتی انجام بده. اما تلفنی فقط زنگ میزنی کد بورسیتا میگی کارگزار انجام میده. برا اونکه زیاد معامله نمیکنه تلفنی بهتره.

ببینید دو روش هست. یکی زنگ بزنید . یکی اینترنتی خودتون اُردِر بذارید. اینترنتی برا اونا که میخوان هم ...

من همسرم خودش تو بورس خرید و فروش میکنه الان آزاد سازی مستقیم کرده فعلا 

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار 👉 بپیوندید.