2752
2734
عنوان

شما سهام عدالتو میگیرین یا میذارین بمونه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1180 بازدید | 104 پست
چجوری آزادش کنم باید برم کافی نت یا همین از گوشی هم میشه بری تو سامانش؟؟

گوشی میشه

یا الله، یا رحمن یارحیم یا مقلب القلوب ثبِّت قلبی علی دینک🙏 کتاب «سه دقیقه در قیامت» رو بخونین شاید یکم ب فکر فرو رفتین  
2731

باهمین گوشی میتونی بری سایت سهام عدالت آزادکنی عزیزم

حرف حساب اگربه وقتش نزنی...بعدش میشه زراضافه:/فلسفه بودن  بعضی هامثل کاسه توالته:/فقط واسه گوه خوری انتخاب شدن:|
یکی بگه جریان چیه

اونایی که سهام عدالت دارن میتونن آزادش کنن یعنی بیاد دست خودشون تا بتونن بفروشنش اگه هم نخوان می مونه دست دولت که به نظرم معلون نیست چی بشه من شنیدم هر ۱ میلیونی که داشته باشی میتونی ۷ یا ۸ میلیون بفروشیش که البته واسه من همون ۵۰۰ تومنه

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪

از گوشی هم میشه

برا سلامتی وظهور حضرت مهدی صلوات 💚بارسنگین است و من کم طاقت و دنیا حسود/خم شدن را عار میدانم دعاکن نشکنم.
که به محض واردشدن تو بورس اف کنی .میشه توضیح بدی چجوری

وقتی شما از روش مستقیم ازاد سازی کنی باید بری کد بورسی بگیری. بعد اون کارگذاری که میری شمارشا میده. برا اینکه زنگ بزنی و هِی خرید فروش کنی. وقتی دولت اعلام کرد که مثلا فلان تاریخ مبالغ سهام عدالت وارد بورس میشه شما زنگ میزنی به کارگذاری و میگی برات آف کنن. یعنی اگه سهامت به صورت خرید هست میبندن. و بعدش فک کنم فردا پول میاد تو حساب 

من خودم آزادکردم مسقیم...حالامیخوام بزارم بمونه...یکم برم درموردبورس مطالعه کنم ...وقتش که شدبلدباشم خودم بفروشم...اگه اهل اینکارانیستیی غیرمسقیم  انتخاب کنید

حرف حساب اگربه وقتش نزنی...بعدش میشه زراضافه:/فلسفه بودن  بعضی هامثل کاسه توالته:/فقط واسه گوه خوری انتخاب شدن:|
اونایی که سهام عدالت دارن میتونن آزادش کنن یعنی بیاد دست خودشون تا بتونن بفروشنش اگه هم نخوان می مون ...

ب کی بفرشیم

دِل نَزد تو اَست  اَگَر چِه دوری زِ بَرَم...♥️💙
اونایی که سهام عدالت دارن میتونن آزادش کنن یعنی بیاد دست خودشون تا بتونن بفروشنش اگه هم نخوان می مون ...

دیروز دوست همسرم فروخته بود ۱۷ ملیون

حالا مقدار سهامشو نمیدونم

آخرش نفهمیدیم چی به چیه؟مادویدیمو نرسیدیم: بعضیا نشستندو رسیدند!
گوشی میشه

منم داداشم زد بلد نیستم ولی قطعا تو نت توضبحاتی دادن که به دردتون بخوره 

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪

دست گلت درد نکنه عزیزم

خسته شدم بس ک‌گفتم  جریان چیه🌹

دختر عزیزم معجزه ی خداخوش اومدی به زندگیمون جان مادر😍😍واسه سلامتی بچم صلوات میفرستی؟ خدایا شکرررتت
2706