2737
2739
عنوان

خیانت همسرم و تجربه من

| مشاهده متن کامل بحث + 318679 بازدید | 776 پست

استارتر به صورت اتفاقي با تايپينگت آشناشدم نميدونم چي بگم ،ولي خيلي خوشم اومد كه برخورد خوبي كردي منم اين لحظه هاي سياه رو تو زندگيم تجربه كردم يك سال پيش ،الان كه دارم مي نويسم دقيقا فكر ميكنم همون روزا هست قلبم فشرده ميشه وحالم بد شد از ته دل دركت ميكنم كه چي كشيدي منم وقتي فهميدم حالم بد شد ازش توضيح خواستم ولي اون به دروغ گفت چيزي نبوده ولي من باورم نشد وتا چند روز شك داشتم كه واقعا مچش گرفتم با چند نفر بود ولي بايكيش از اول زندگيم الان چهار ساله ازدواج كردم اون خانومه متاهل بود وازش چندسال بزرگتربه من گفت خود زنه افتاده دنبالم زن دوستش بود وزنه خرابه البته تا گفت فلافي فوري شناختم كه چطور زنيه ولي من حالم بد شد كه رفتم زير نظر روانشناس خواستم دادهواست طلاق بدمهانواده اش در جريان گذاشتم همه طرف من بودن افتاد به پا والتماسم كرد وگريه كرد تو روخدا تركم نكن ،گفتم از خودت خجالت نكشيدي ميومدي خونه تو چشم من نگاه نميكردي كه اينكارا كردي چي برات كم كذاشتم همه اش گير الكي ميدادي به خودم ودخترم همين قضيه عفونت هم كه گفتي براي من پيش اومد ،وزنم به شدت كم شد ومعده درد گرفتم تا چند ماه خواب وخوراك نداشتم وهنوز كه هنوز چت ها وعكسا مياد تو ذهنم ولي سعي ميكنم بهش فكر نكنم ويه گوشه ذهنم قايمش ميكنم ولي بعضي وقتا مياد تو ذهنم گذر زمان اين اتفاق رو كم رنك ميكنه ولي هرگز فراموش نميكني شوهرم توبه كرد وبيشتر وقتش رو با من ودخترم ميگذرونه ونسبت به گذشته خيلي تغيير كرده ولي هيچ وقت ديگه اون اعتماد اوليه ندارم ،هميشه فكر مبكردم اگر ابا خيانت مواجه بشم ال ميكنم بل ميكنم ولي وقتي باهاش مواجه شدم هيچ كاري نتونستم بكنم احساس كردم حقيقر ترين موجود عالم هستم با مشاور كه مشورت ميكردم خيلي كمك كرد ولي بدترين ضربه زندگيم خوردم اميدوارم براي كسي اتفاق نيفته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

[QUOTE=140686679]استارتر به صورت اتفاقي با تايپينگت آشناشدم نميدونم چي بگم ،ولي خيلي خوشم اومد كه برخورد خوبي كردي من ...[/QUOTE خیلی متاسفم درکت میکنم منم الان 7 ساله ازدواج کردم ی دختر 5 ساله دارم و از اولین روز عقد خیانت کرده تا الان هیچ کاری نمیکنم هیچی فقط خودمو مثل ی رفیق باهاش جا زدم شوهر منم الان 7 ساله با ی دختر 5 سال از خودش بزرگتره باهاش رابطه جنسی داشته و داره اما میترسم از طلاقو بعدش فقط میگم مطمعنم خدا تقاص منو دخترمو ازت میگیره و جالب اینجاس ما اصلا نه قهر نه بی احترامی نه فوش هیچی نداریم یعنی من نمیخوام که باشه ب خاطر دخترم میگم زندگی میکنم اصلا فکر میکنم نیست مرده فقط همین 

گشتم و گشتم و گشتم اول یکی بودم و تنها الان دو تا شدیم و برگشتیم به سر نقطه باز 😔خدایا حالا که دو نفریم 😍برای هم نگهدار ما رو قدرتمون رو زیاد کن تا از پس همه چیز بر بیایم👩‍👧🌹
2728
دركت ميكنم گلم😔😔ان شاالله خدا تقاص دلت رو بگير

مرسی عزیزدلم 

گشتم و گشتم و گشتم اول یکی بودم و تنها الان دو تا شدیم و برگشتیم به سر نقطه باز 😔خدایا حالا که دو نفریم 😍برای هم نگهدار ما رو قدرتمون رو زیاد کن تا از پس همه چیز بر بیایم👩‍👧🌹
[QUOTE=140686679]استارتر به صورت اتفاقي با تايپينگت آشناشدم نميدونم چي بگم ،ولي خيلي خوشم اومد كه بر ...

عزیزم رابطتون چجوریه تو خونه محبت و رابطه جنسی اینا ندارین؟خودش خجالت نمیکشه؟

هممون تنهاییم ...
عزیزم رابطتون چجوریه تو خونه محبت و رابطه جنسی اینا ندارین؟خودش خجالت نمیکشه؟

نه وقتی داره خیانت میکنه با من خوبه وقتی نداره بد الان خوبه داره 8 نفر هم هستن میدونم امروز بهم خیانت جنسی کرد ب خدا می‌سپارم فقط 

2738
استارتر به صورت اتفاقي با تايپينگت آشناشدم نميدونم چي بگم ،ولي خيلي خوشم اومد كه برخورد خوبي كردي من ...

اینکه اینقدر بزرگواری که برام داستانتو نوشتی خیلی حس خوبی بود امیدوارم واقعا هر روز زندگیمون رو به جلو پیش بره و بچه هامونو قویتر از خودمون تربیت کنیم مرسی برام نوشتی

اینروزا به یه همدل خیلی احتیاج دارم و واقعا مشاوره آرومم نمیکنه

مسئولیت خوشحال بودنت با خودته
نه وقتی داره خیانت میکنه با من خوبه وقتی نداره بد الان خوبه داره 8 نفر هم هستن میدونم امروز بهم خیان ...

خدا خودش حقتو بگیره کاش بری پیش مشاوری چیزی اینجوری زندگی کردن خیلی درد داره

مسئولیت خوشحال بودنت با خودته

چقد قوی هستی آفرین 

ولی من واقعا نمیتونم کنار بیام با خیانت 

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

چقدر قوی هستی ❤️

برای من خیانت نبود اما شوهرم رابطه قبل ازدواجشو نگفته بود و برعکس گفته بود تاحالا دستش ب هیچ دختری نخورده بعده ها ک خودش اعتراف کرد تا یه مدت حالم بد بود و اشتباهم این بود ک حساب اینستاگرامه اون موقع اش رو هک کردم و چت ها و عکسایی ک با اون ردوبدل کرده بود دیدم تا شیش ماه داغون بودم یعنی همش تصورشون میکردم. اما الان خوبم و سعی میکنم تا فکرش اومد سریع فکرمو منحرف کنم ب یچیز دیگه🙂

مشکل اینجاس مشاور خوب و دلسوز کمه 

دُنیایِ خُودم قانونِ خُودم😇🤹‍♀️🍀🦄🌈  بِخنـــد دوســتِ من :) وقتی میخنــدی قلــ💚بت جوونه میزنه 🌱

خداروشکر شوهرت زیر بار رفته که مقصره و حق همه چیزو داده بهت شوهر من چی با این که دختره جلوش اعتراف کرده و از چت هاشون اسکرین شات فرستاد بازم زیربار نرفت و منو مقصر کرد که رفتم توی گوشیش منم چون کسی نداشتم کوتاه اومدم و البته بخاطر دختر ۴ ساله ام اما دلم هیج وقت صاف نمیشه باهاش  مدام فکر میکنم در حال خیانته و زندگیم داغونه 

ارزش ادمای امروز فقط یک ماهه بقیه اش میشی تکرار مکررات ....

وای چقدر دردناکه خیلی ناراحت شدم برات استارتر جون ولی تجربه تو زندگی به ادم میگه هر لحظه اماده چیزی باش که اصلا فکرشو نمیکردی برات اتفاق بیافته ومال هرکسی به نوعی 

هیچ تعهدی نمیتونه آدمها رو کنار هم نگهداره مگر این که دلشون به بودن باشه 
2706