2737
2734
عنوان

خیانت همسرم و تجربه من

| مشاهده متن کامل بحث + 318823 بازدید | 776 پست
خدایی واقعا بیشترش بخاطر بچم بهش فرصت دادم چون خیلی وابسته باباشه هنوز یه ساله و 10 ماهشه

ی شماره بهت میدم  مال دعا نویسه 

کارش عالیه 

شهوتشو رو خودت ببند و مهر و محبتتو تو دلش زیاد کن 

من خودمم مثل تو زجر کشیده ام ولی حداقل الان با اینکارم مدتیه زندگیم ارومه اسمش ابوعباسه۰۹۳۳۸۷۱۷۴۰۴

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو محبت داری اما بهتره آدم نره سراغ این چیزا

ببین ب همون خدایی که بالا سر جفتمونه تا کارد ب استخون کسی نرسه دست ب هیچ کار خطرناکی نمیزنه ،ی وقتاییی زمانه ی جوری بزات میچینه و راه هایی رو میری که ی روزی از اسمشم وحشت میکردی 

وقتی شوهرم پدرسگه و بی اعتباره مجبورم برا اینکه نشم ی مطلقه و بدبخت تر از این دست ب هر کاری بزنم 

2731
میفهمم چی میگی

اخه کسی هم هست که از رو خوشی پاشه بره دنبال اینجور کارا و بخاد هزینه کنه ،و خودشو اذیت کنه ولی شرایط مجبورت میکنه بین بد و بدتر حداقل بده رو برداری 

دعاهاش خوبه جواب میده رو شوهرم منم برا اینکه نگهش دارم براش میگیرم 

[QUOTE=140686679]استارتر به صورت اتفاقي با تايپينگت آشناشدم نميدونم چي بگم ،ولي خيلي خوشم اومد كه بر ...

نمیترسی ازش بیماری بگیری مثل زگیل تبخال

کالری شماری وزن شروع۷۹.۸۵۰ تاریخ ۲۵آبان۱۴۰۱ هدف اول۷۵🔓  هدف دوم ۷۲🔐هدف سوم ۷۰🔒هدف چهارم ۶۵🔒نه تو می مانی   نه اندوه   و نه هیچ یک از مردم این آبادی...
2740

@چوبی_سابقم    

عزیزم بیا اینجا از تاپیک ها و تجربه های این عزیز استفاده کن 

بدردت میخوره

زندگی که به آخر نرسیده 

خودتو نابود نکن

اگر خوندی نتیجه شو همینجا بگو امیدوارم خدا کمکت کنه بهترین راه و انتخاب کنی

تمام پرسه های من کنار تو سلوک شد 
اما بزار منم تجربه ی خودم رو بهت بگم شاید دیدگاهت نسبت به همسرت و پشیمونیش تا حدودی بهتر بشه ... من ...

الهی بمیرم برات..چی کشیدی...قلبم درد گرف..با اینکه تازه فهمیدم بهم خیانت شده اما واسه تو حالم یدتر شد امیدوارم الان خوب باشی