2737
2739
عنوان

خیانت همسرم و تجربه من

| مشاهده متن کامل بحث + 319335 بازدید | 776 پست
خوب یذره قوی باش پاتو بکن توی یه کفش تا کی میخوای فقط حرف گوش کنی این کمترین حقته

اذیتم میکنه اگر بونی چه شکنجه هایی کرده منو 

گشتم و گشتم و گشتم اول یکی بودم و تنها الان دو تا شدیم و برگشتیم به سر نقطه باز 😔خدایا حالا که دو نفریم 😍برای هم نگهدار ما رو قدرتمون رو زیاد کن تا از پس همه چیز بر بیایم👩‍👧🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ديشب تو گوشي همسرم شماره زنهاي هرزه رو ديدم...واقعا داغون شدم...ما ١٠ سال هست كه ازدواج كرديم و يه دختر هم داريم وقتي نامزد بوديم فهميدم كه قرص مصرف ميكنه بدون اينكه كسي متوجه بشه كمكش كردم و ترك كرد فكر ميكردم ديگه حواسش به زندگيمون هست ولي ديشب واقعا داغون شدم

2742
2740
خلاصه که فهمیدم رابطه جنسی هم داشتن و حتی دختره اولا از وجود منم خبر نداشته و آخر مکالممون به روح ما ...

سلام خوبی دلم گرفته آبجی سرج زدم گوگل تاپیکت اومدم من امروز متوجه شدم😔😔

9/9/99بهترین اتفاق زندگیم افتاد....😍😍❤❤خداایا مواظب هدیه قشنگی  که دادی باش خدا جونم همیشه همه جا بیادتم خیلی دوستت دارم شاکرررررتم❤❤

میخوام بنویسم با اجازت دلم خالی شه شاید اومدی خوندی راهنمایی کردی،من بهش شک داشتم چون ی چیزایی ازش دیده بودم واسه همین چک میکردپ تلفنشو یه شماره مشکوک بود اما واسه اینکه پروفش مرد بو بیخیال شدم ولی استوری هاش زنانه بود،برا همین،پرسیدم گفت اها این باهاش کاررداشتم فلان بهمان،منم بیخیال شدم تا اینکه دیدم پیام داده بود هامون شماره شارژ برام بگیرو فلان یعدشم استوریشو دیدم عکس ی دختر بود نوشته بود عشق خاله گفتم اینکه اسم مرد پس فهمیدم خانوم پیچوندمش گف مشتری بوده اقا بوده من نفهمیدم خانومه خلاصه دروغ بعد انقد زنگ زدم جواب نداد گفتم اون یکی موبایلو بده نداد بعدش،گفتم پس بیخیال وخلاصه تموم 

9/9/99بهترین اتفاق زندگیم افتاد....😍😍❤❤خداایا مواظب هدیه قشنگی  که دادی باش خدا جونم همیشه همه جا بیادتم خیلی دوستت دارم شاکرررررتم❤❤

گذشت تا امروز دیدم اون یگی موبایلش نوشته بود مردی از خوابیدن،، گفتم این که هامون شمارس زنگ زدم بله خانوم ورداشت گفتم توکی هستی فلان گفت برو گمشو قطع کرد و نشست حسابی پیام داد و فحش داد گفت شوهرت بهت محبت نمیکنه و من نیودم اشتباه گرفتیو شاید دوستم بوده گوشی دست اون بوده خلاصه دروغ شوهرمم خیلی دروغگفت خیلی زیاادد ولی یاور نکردم به ابجیش گفتم خسابی بش توپید ولی اصلا اعتمادش ندارم دیگه بخدا م همه میگن قشنگم بخدا کم کاستی نداشت همش ب خودم میرسم هی حموم عطر برس به خودت نمیدونم چی کم داشت آخه خستمم دیگه دوسش ندارم بگو چیکار کنم؟ تازه باردارم مشاورم نمیتونم برم با این اوضاع

گذشت تا امروز دیدم اون یگی موبایلش نوشته بود مردی از خوابیدن،، گفتم این که هامون شمارس زنگ زدم بله خ ...

عزیز دلم اولا که الان مشاور تلفنی زیاده و میتونی تلفنی مشاوره بگیری کافیه سرچ کنی تو گوگل چندتا سایت میاد

اولا دیگه به هیچکی از آشناها چیزی نگو مخصوصا خانواده خودش نزار قبح قضیه بریزه 

به شوهرت مستقیم بگو من اعتمادم نسبت بهت از بین رفته چون چندبار سر این قضیه دروغ گفتی من نمیدونم واقعا با این خانوم درارتباط بودی یا نه ولی میخوام به حرفت اعتماد کنم به شرط اینکه همیشه گوشیت در دسترسم باشه و من راحت بتونم نگاه کنم همونطور که تو هروقت بخوای میتونی گوشیمو نگاه کنی

بهش بگو من دوستت دارم و زندگیمم دوست دارم اما اگه روزی به هردلیلی منو نخواستی بهم بگو خودم از این زندگی میرم چون اگه بدونم به هردلیلی چه موجه از نظر خودت چه غیرموجه من از زندگیت میرم چون پایه زندگی عشق و وفاداریه

اشتباه یه بار قابل قبوله من اینبارو میبخشم اما فراموش نمیکنم

بگو اشتباه کردم به خواهرت گفتم ولی توام خیلی اشتباه کردی به من نگفتی

یه صحبتم با خودت عزیزدلم: برعکس تفکر همه وقتی یکی خیانت میکنه چه عاطفی چه پیامکی چه جنسی تو 90 درصد موارد واقعا طرفش مشکلی نداره پس توی خودت دنبال مشکل نگرد چون مشکل تو نیستی احتمالا مشکل تو عدم اعتماد به نفس یا حتی شیطنت همسرته

اینکه اینجوری کتمان میکنه و اونطوری که اون خانم حرف زده به نظر نمیاد رابطه عاطفی بینشون باشه احتمالا در حد شیطنت همسرته پس خودتو اذیت نکن چون اگه دوستت نداشت یا اونو دوست داشت مستقیم بهت میگفت

من مطمئنم با سیاست میتونی زندگیتو نجات بدی

اما تو از لحاظروانی بهم ریختی احتمالا صحبت با یه مشاور حتی تلفنی بهت کمک میکنه راحتتر با خودت و احساست کنار بیای

مسئولیت خوشحال بودنت با خودته
عزیز دلم اولا که الان مشاور تلفنی زیاده و میتونی تلفنی مشاوره بگیری کافیه سرچ کنی تو گوگل چندتا سایت ...

مرسی گلم که به پای درد دل نشستی خیلی ممنون راهنمایی خوبی بوود😔😔

2706