2737
2734
عنوان

خیانت همسرم و تجربه من

| مشاهده متن کامل بحث + 318823 بازدید | 776 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی خیلی پیامتون حس خوب بهم داد خدا برای هیچکی نخواد  بازم ممنون

مطمئن باش پاداش این عملت رودر همین دنیا از خدای مهربون میگیری...چون کار تو مصداق صفات خداست.... صبوری،فرو بردن خشم وقهر ،نریختن ابرو،گذشت و بخشش،... و خدا همه اینها رو دوست داره!!!

سلطان ازل گنج غم عشقبه ما داد                                             بزن بیرون از تنهایی برگرد کنارم/                                همونم که برای دیدن تو بیقرارم/                                       نرو از روزگارم که من طاقت ندارم/                          منم مثل تو به تنها شدن عادت ندارم...
2731
به خودت فشار نيار و فكر خودت باش كسي كه الان بايد فشار بياره به خودش تا اوضاع رو درست كنه همسرته

میدونم خودشم همینو میگی همش میگی جبران میکنم درستش میکنم من از دستت نمیدم

مسئولیت خوشحال بودنت با خودته
مطمئن باش پاداش این عملت رودر همین دنیا از خدای مهربون میگیری...چون کار تو مصداق صفات خداست.... صبور ...

خدا میدونه چقد به این پیام نیاز داشتم ممنون

چقدر دردناک... خدا برای هیچ زنی همچین لحظه هایی رورقم نزنه امیدوارم خدا به توهم صبر بده که بتونی ت ...

ممنونم عزیزم

خدا همیشه برات خوب بخواد

2740
میدونم خودشم همینو میگی همش میگی جبران میکنم درستش میکنم من از دستت نمیدم

شما زندگيتو بكن با دخترت راحت، خرج كن بگرد بپوش بريز بپاش، هركاري كه بهت انرژي مثبت ميده انجام بده، 

اون خودش بزا بدوه اگه ميخاد درست كنه

خدا میدونه چقد به این پیام نیاز داشتم ممنون

خواهش میکنم....حقیقته... هر وقت یادتون میافته،ظلمی که شده.. ماجرای تلخ فکر نکن ...!!! به خودتون افتخار کنین که اینطور عمل کردین!  موفق باشین و تندرست..

سلطان ازل گنج غم عشقبه ما داد                                             بزن بیرون از تنهایی برگرد کنارم/                                همونم که برای دیدن تو بیقرارم/                                       نرو از روزگارم که من طاقت ندارم/                          منم مثل تو به تنها شدن عادت ندارم...

سلام استارتر

ببخشید اینجا سوال می پرسم
من یه تاپیک خوندم قبلا شما در مورد رنگ پوست تیره دخترتون گفته بودین
میخاستم‌بدونم بزرگ تر شد بهتر شد یا نه؟
دختر‌منم‌سبزه هست. تا ۶ماهگی روشن تر شد ولی از ۶ تا الان که ۸ماهه هست باز داره تیره میشه

ممنون میشم جواب بدین

دنیا فدای لبخندهای دخترم...
سلام استارتر ببخشید اینجا سوال می پرسم من یه تاپیک خوندم قبلا شما در مورد رنگ پوست تیره دخترتون گفت ...

دختر من روشن شده خیلیم خوشگلتر شده الان سفیده سفید نیست اما گندمی روشنه 

سلام استارتر ببخشید اینجا سوال می پرسم من یه تاپیک خوندم قبلا شما در مورد رنگ پوست تیره دخترتون گفت ...

منم دقیقا همیجوری بود نگران نباش