2733
2734
عنوان

خیانت همسرم و تجربه من

| مشاهده متن کامل بحث + 318820 بازدید | 776 پست

افرین بهت

خیلی عاقلانه رفتارکردی

اما خدااایی نکرده برای خودم همچین مشکلی پیش بیاد هیچوقت نمیتونم مثل تو کناربیام

خیلی سخته

فکرکردن بهشم وحشتناکه

یه مازندرانی باتعصب😎🙌                               امضا ندارم انگشت میزنم😐☝🔵

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

افرین بهت خیلی عاقلانه رفتارکردی اما خدااایی نکرده برای خودم همچین مشکلی پیش بیاد هیچوقت نمیتونم م ...

نوشتم که اگه برای کسی پیش اومد بتونه درست تصمیم بگیره من یه دوست خوب کنارم داشتم اما همه اندازه من خوش شانس نیستن

مسئولیت خوشحال بودنت با خودته
2728
نوشتم که اگه برای کسی پیش اومد بتونه درست تصمیم بگیره من یه دوست خوب کنارم داشتم اما همه اندازه من خ ...

مگه شما با هم خوب نبودین دیگه چطور رفته طرف ی زن دیگه؟

میشه برای سلامتی و بچه دارشدنم ی صلوات بفرستین

چقدر دردناک...

خدا برای هیچ زنی همچین لحظه هایی رورقم نزنه

امیدوارم خدا به توهم صبر بده که بتونی تحمل کنی.من نمیتونم زیاد دلداری بدم چون اگه خودم تو این موقعیت قرار گرفته بودم بی شک فقط طلاق میگرفتم.ولی خب تو بچه داری اون چ گناهی کرده...

امیدوارم هر چه زودتر زندگیت سر و سامون بگیره

اهورا کوچولوی مامان،عاشقتم.                         برای سلامتی گل پسرم یه صلوات مهمونم کنید مهربونا
منم ریست فکتوری کرد ولی من ریکاوریش کردم که کاش نمیکردم چون ذهنم دیگه درست بشئو نیست

من بلد نبودم اما بعد گذشت ۴ سال قلبم هنوز مچالس با اینکه دستمو گرف بزور برد ک پرینت بگیره من ببینم چیزی نبوده اما من نرفتم ؛ مشتریای زنش زیاد زنگ میزدن منم میگفتم میای خونه دگ زنگ نزنن کار تعطیل ک بقول خودش اونم ی گوشی خریده ک مشتریای زن ب اون زنگ بزنن بعدشم میداده داداشش براش میذاشته شارژ مامانشم خبر داش هیچوقتتتت حلالشونن نمیکنم یبار خونه پدرشوهرم ی گوشی روزمین بود پدرشوهرم گف گوشیه شوهرتو بردار نمونه زیر پا گفتم بابا اینکه گوشیه سعید نیس گف وا من دسش دیدم چطور نیس یهو مادرشوهرم گرفتمش ب فش گف تو فوضولی تو کوری بتوچه مال اون یکی پسرته من اصن شک نکردن یسال بعد اون من پیداش کردم 😪 نمیگم میومد بمن لو میداد پسرشو اما نباید باهاش همکاری میکرد دامادش بود باهاش دس ب یکی میکرد فقط از خدا خواستم جوابشونو بده هرجور خودش صلاح میدونه

چشمت ب امضام افتاد برا شفای مامانم صلوات میفرسی💔🙏
مگه شما با هم خوب نبودین دیگه چطور رفته طرف ی زن دیگه؟

خوب بودیم ولی اون احساس تنهایی میکرده اتفاقی طی یه شیطنت با یه خانمی آشنا میشه و کم کم پیش میره مشاور میگفت این توجیه نیست حتی اگه زنت بدکاره هم بود باید اول طلاقش میدادی و بعد میرفتی اگرم دوستش داری و میگی عاشقشی بازم همه آدما دلشون خیلی چیزا میخواد تو مسئول رفتارتی والا با حیوون چه فرقی داری

2740

تمام این صحنه ها برا منم اتفاق افتاده همش....فقط من بچه نداشتم وجدا شدم از همسر سابقم 

میفهمم حالتو ...ان شاالله زندگیت به ارامش قبلش برگرده ❤❤

برای شفای بابام ازتون خواستم صلوات بفرستین 😔😔یادتونه الان باید بگم برای شادی روحش صلوات بفرستین .... ای زبونم لال میشد اینو نمیخواستم هیچوقت ...بابام رفتی و منو تو ۳۰سالگی یتیم کردی بابا ...😭😭😭😭                    خداروهزارمرتبه شکر ۲بهمن ۹۹متوجه شدم که تو دلی دارم ❤❤❤خدایا خودت مواظبش باش.دختر گلی مهرسا خانوم ۲۷شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۲ظهر به دنیا اومد با وزن ۳۴۰۰🤩🥰
من بلد نبودم اما بعد گذشت ۴ سال قلبم هنوز مچالس با اینکه دستمو گرف بزور برد ک پرینت بگیره من ببینم چ ...

واقعا خیلی پستن زنایی که درحق هم جنسشون خیانت میکنن و خانواده هایی که اینجوری بی عقلن

درسته شما در این مسئله خیلی اذیت شدیم واقعا تحملش بسیار  دردناک...اما گذشت و فداکاری شما،پوشاندن گناه وی،بخشیدنی و فرصت دوباره به وی ،،،همه اینها نشانه بزرگی شماست.واینکه زندگیتون رو دوست دارین..خیلی عاقلانه‌ عمل کردین..قطعا این لطف شمارو همسرتون هم فراموش نخواهد کرد....درود به شما!!! شما خدایی عمل کردین.. آبروی وی را حفظ کردین...قطعا خدا رو هم خوشحال کردین....!  آفرین...!👏👏

سلطان ازل گنج غم عشقبه ما داد                                             بزن بیرون از تنهایی برگرد کنارم/                                همونم که برای دیدن تو بیقرارم/                                       نرو از روزگارم که من طاقت ندارم/                          منم مثل تو به تنها شدن عادت ندارم...
درسته شما در این مسئله خیلی اذیت شدیم واقعا تحملش بسیار  دردناک...اما گذشت و فداکاری شما،پوشاند ...

مرسی خیلی پیامتون حس خوب بهم داد خدا برای هیچکی نخواد 

بازم ممنون

منم بچه نداشتن بیشتر احتمل داشت جدا بشم

ان شاالله زندگیت اروم میشه عزیزم ..

سعی کن فراموش کنی به خاطر فرزندت

برای شفای بابام ازتون خواستم صلوات بفرستین 😔😔یادتونه الان باید بگم برای شادی روحش صلوات بفرستین .... ای زبونم لال میشد اینو نمیخواستم هیچوقت ...بابام رفتی و منو تو ۳۰سالگی یتیم کردی بابا ...😭😭😭😭                    خداروهزارمرتبه شکر ۲بهمن ۹۹متوجه شدم که تو دلی دارم ❤❤❤خدایا خودت مواظبش باش.دختر گلی مهرسا خانوم ۲۷شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۲ظهر به دنیا اومد با وزن ۳۴۰۰🤩🥰

میدونین من یکی از دردناکترین مسائل برام اینه که برای اولین بار عفونت گرفته بودم و خیلی اذیت شدم ولی خودم مقصر نبودم این تلخترین خاطره رو تو ذهنم میاره و تصورات وحشتناکی که شده کابوسم 

من از لحاظ روانی داغونم و به خاطر دخترم همش پیش روانشناس میرم تازه بقیه همش بهم میگن خودتو اصلاح کن خیلی عوض شدی