2737
2739
عنوان

مامانايي ك ني نيشون مرداد ٩٩ بدنيا مياد

| مشاهده متن کامل بحث + 226282 بازدید | 31180 پست

دوستان در مورد دمر کردن بچه ها یه چیزی بگم اول که دمر میکنید بچه رو دو تا دستش رو بعنوان ستون بزارید زیرش به راحتی میتونه اینجور گردنشو بگیره و کم کم یاد میگیره وقتی دمر شد خودش دستشو ا،زیر تنه در بیاره و ستون کنه که نیفته

امید آخرین چیزیست که میمیرد
جدی؟ ای وای پس اینسری خاهرشوهرمو دیدم این موردو بگم حتما. خیلی ب تپل بودن بچش مینازه هی میگه من دارم ...

ولش باو لنگه همونو منم دارم اصلا محلش ميدم

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

ای جونم کارن با فلاسک حرف میزنه چون صورتیه دوسش داره انگار😂

عزيزم😍

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  
منم از یکی از مامانا شنیدم حالا بذار بپرسم مطمئن بشم واقا خودمم به شک افتادم😅😅😅😅 ولی کلا واسه ب ...

من اونجا پرسيدم كسي جواب نداده ولي بازم دنبالشم تو نت😂😂😂والا من سه ميبستم هم جيش هم پي پي مامل ميزد بيرون

2728

بچه ها ما امروز رفتيم واكسن چهارماهگي

وزن ٦٧٥٠

قد ٦٢

دور سر ٤١

اولش يكم گريه كرد اومديم استا دادم خوابيد 

فعلا بد نبوده برامون 

بچه ها ما امروز رفتيم واكسن چهارماهگي وزن ٦٧٥٠ قد ٦٢ دور سر ٤١ اولش يكم گريه كرد اومديم استا داد ...

میگن بچه ای ک دوماهگی اذیت کنه 4 ارومه . من کلرن دوماهگی اروم بود میدونم 4 اذیت میکنه ازهرکی شنیدم اینطور بوده 

آجیای مهربون برای شادی روح پدرم صلوات بفرستین. انشاالله هیچکس داغ عزیزنبینه😭😭
بچه ها ما امروز رفتيم واكسن چهارماهگي وزن ٦٧٥٠ قد ٦٢ دور سر ٤١ اولش يكم گريه كرد اومديم استا داد ...

ماشالله همه چی عالی

آجیای مهربون برای شادی روح پدرم صلوات بفرستین. انشاالله هیچکس داغ عزیزنبینه😭😭
2740

واکسن چهارماهگی خیلی خواب آور و کسل میکنه بچه رو ....برا دختر اول من اینجور بود

همه چیش خوب بوده گل پسرت...

امید آخرین چیزیست که میمیرد
منم از یکی از مامانا شنیدم حالا بذار بپرسم مطمئن بشم واقا خودمم به شک افتادم😅😅😅😅 ولی کلا واسه ب ...

عزیزم فکر کنم‌مرسی بوده پوشکش تو تی وی هم تبلیغ میکنه میگه مرسی پلاس

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
واکسن چهارماهگی خیلی خواب آور و کسل میکنه بچه رو ....برا دختر اول من اینجور بود همه چیش خوب بوده گل ...

ما ۱۳ روز پیش زدیم

من یک هفته قبلش استرس داشتم

ولی هم بچه ام خیلی کم گریه کرد با این که تزریقش دو تا بود

هم بعدش اصلا اذیت نشد الحمدالله

قطره اشم سر وقت بهش دادم

از دو ماهگی خیلی راحت تر و بهتر بود

پاش هم سفت نشد

کمپرس گزاشتم البته

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

به سلامتی عزیزم

ماشاالله بهش

من اونجا پرسيدم كسي جواب نداده ولي بازم دنبالشم تو نت😂😂😂والا من سه ميبستم هم جيش هم پي پي مامل مي ...

نه نیست درگیر نکن خودتو همون ۴ رو ببند😁

خوب خدا رو شکر پرونار اصلی رو گیر اوردی عزیزم من سوال کردم شوهرم گفت داریم ولی چند تا دونه هست دکتر ...

مرسی عزیزم

اره همه جا دارن اما فقط به اشنا میدن که همسرم گرفته بود

مرسی عزیزم

فقط 13 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
مرسی عزیزم اره همه جا دارن اما فقط به اشنا میدن که همسرم گرفته بود مرسی عزیزم

عزیزم اینو همه بچه هاباید بزنن؟ واسه چیه