2752
2734
عنوان

مامانايي ك ني نيشون مرداد ٩٩ بدنيا مياد

| مشاهده متن کامل بحث + 226319 بازدید | 31180 پست
سلام عزیزم قریونت تو خوبی گل دخترت خوبه؟  اتفاقا ترک میبندم من  پریما نیگن قواره دار ه ...

ممنون عزیزم. عسلکم خوبه خداروشکر😊😊🌹🌹

اره میدونم قبلا یادمه گفتی پریما میبندی برای نی نی.منم چون چنتا پوشک رو پرسیدم یا  دیدم مثلا سایز۳ همه تقریبا۶ تا۹ کیلو رو پوشش میده ولی اندازه هاشون فرق داره بخاطر همین میدونم هیچی واقعا مشخص نیس. ولی واسه مارک مولفیکس یکی از مامانا گف بچش ۶ ماهه بوده وزن پسرشم ۷کیلو و۶۰۰ گرمه گف مولفیکس پلاس میبنده منم یادم بود بهش گفتم حالا رقیه از خود مامانه بپرسه چون میشناسدش میتونه ازش راهنمایی بگیره.چون سایز۴ مولفیکس واسه پسر رقیه جان واقعا بزرگه بهش گفتم.حالا بارلی هم ارغوانا جان گفتن سایز۳ رو براش خوبه.

خدایا شکرت بخاطر همه چی.....😇🤗😊
سلام مامانا خوبيد؟  دكتر شماها ب بجه هاتون مولتي ويتامين دادن؟  براي كمبود وزن ميدن؟ يا ...

سلام عزیزم ممنون تو خوبی؟ مولتی ویتامین یا ویتامینad هرکدوم بخای از ۱۵ روزگی بچه میتونی بدی لازم نیس دکتر بده. اگر آ د میدی میتونی عوض کنی مولتی ویتامین بدی. یکی رو باید انتخاب کنی هردوتاش رو تاحالا ندیدم کسی بده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم ممنون تو خوبی؟ مولتی ویتامین یا ویتامینad هرکدوم بخای از ۱۵ روزگی بچه میتونی بدی لازم نیس ...

من از اول اد دادم 

نميدونيتم اصلا مولتي رو فكرميكردم دكتر اگ لازم باشه خودش ميزه

تولد يك سالگي دخترگلي😍❤️
2731
من از اول اد دادم  نميدونيتم اصلا مولتي رو فكرميكردم دكتر اگ لازم باشه خودش ميزه

سلام

عزیزم مهم اون آد هست که به بدن بچه برسه

حالا قطره آد باشه یا مولتی فرقی نداره

ولی معمولا تا ۶ ماهگی همون آد کافیه چون هم شیر مادر غنیه هم شیر خشک

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
ممنون عزیزم. عسلکم خوبه خداروشکر😊😊🌹🌹 اره میدونم قبلا یادمه گفتی پریما میبندی برای نی نی.منم چون ...

من سوال کردم اصلا مولفیکس ۳ پلاس نداره🤔🤔

منم‌مولفیکس میبندم برا دخترم سایز ۳

چهار ماهو نیمشه تقریبا

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
چون ویروسای جدید خیلی زیادش ده بهتره بزنن بخاطر سلامتیشون

خوب خدا رو شکر پرونار اصلی رو گیر اوردی عزیزم

من سوال کردم شوهرم گفت داریم ولی چند تا دونه هست دکترمون به همه نمیده قرار بود بره ببینه میتونه یکی جور کنه که من به شما بگم😁

بيخيال بابا حرص نخور عوارضش رو الان نشون نميده كه ده بيس سال بعد ميبينه من زندايي از اول دستش تو حلق ...

جدی؟ ای وای پس اینسری خاهرشوهرمو دیدم این موردو بگم حتما. خیلی ب تپل بودن بچش مینازه هی میگه من دارم خوب بزرگش میکنم

آجیای مهربون برای شادی روح پدرم صلوات بفرستین. انشاالله هیچکس داغ عزیزنبینه😭😭
جديدا اقا ارسلان من يه صحبتايي ميكنه با بوفه خونه كه تماشايي هست😂😂😂يعني كلا حرف الفبا رو ميگه بهش ...

ای جونم کارن با فلاسک حرف میزنه چون صورتیه دوسش داره انگار😂

😆😆😆😆😆 وای خدا منم خانوادم همین فکرا رو دارن. البته فقط میگن لاغر نباشه چون لاغری نشونه کم خونی ...

اره اینام همینومیگن خخ

من از اول اد دادم  نميدونيتم اصلا مولتي رو فكرميكردم دكتر اگ لازم باشه خودش ميزه

کلا میگن ا د واسه استخون ضروری تره چون توی افتاب نمیرن بچه ها. ولی ویتامین توی شیر مادر یا شیر خشک هس قد نیازش. حالا اگر بخای میتونی یه بار مولتی بدی عزیزم

من سوال کردم اصلا مولفیکس ۳ پلاس نداره🤔🤔 منم‌مولفیکس میبندم برا دخترم سایز ۳ چهار ماهو نیمشه تقر ...

منم از یکی از مامانا شنیدم حالا بذار بپرسم مطمئن بشم واقا خودمم به شک افتادم😅😅😅😅

ولی کلا واسه بچه تا ۸ کیلو سایز ۳ مولفیکس و مای بی بی خوبه 

سلام ارغوانا یادته اون موقع من میگفتم پسرم گردن گرفته تو میگفتی زوده الان اینا تا تو دمر خوب سرشون ...

عزیزم هر وقت کودک رو دمر بخوابونید و پانزده ثانیه سرشو بالا نگه داره گردن بطور کامل گرفته

امید آخرین چیزیست که میمیرد